ver0nika

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2018. október 7.

Csodálatos ez a termék, nagyon örülök, hogy hallgattam az itteni jó véleményekre róla, mert bizony ez az eddigi legjobb vásárlásom alapozók terén! Mindig mikor elhasználok egy üveget a végére megunom, tudom, hogy nem az igazi, nem fogom többet venni, de ennél az első használat után érzetem, hogy nagyon jóban leszünk és újra ehhez fogok nyúlni. A fedése tökéletes, nem fed teljesen ami nem negatívum, hiszen jó ha valami látszik a bőrömből, ugyanakkor a problémás területeken nem látszik át a pirosság, vagy a pattanásaim. Nagyon örülök, hogy a fényvédelemre is gondoltak, mivel mindig lusta vagyok alapozó alá naptejet kenni.

Juvia's Place The Masquerade Eyeshadow Palette

Juvia's Place The Masquerade Eyeshadow Palette
2018. július 27.

Gyönyörűek a színek, ahogy a palettán kinéz, úgy fog a bőrön is. A legjobb paletta, amit valaha is próbáltam, a kis kiszerelést vettem meg ez is bőven elég, nagyon sok terméket kapsz így is. Krémes állagú, a leggyengédebb ecsetmozdulat is élénk pigmentet ad.

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2018. július 27.

Őszintén bevallom az arcomra is használnom, sőt talán többször mint kézre. Valahogy a bőrömnek nyáron sem túl sok, úgy beszívja, mintha sose kennék rá krémet, aloe vera gélt is keverek hozzá, a legjobb ápolást nyújtja ennek a kettőse. December óta használom, és még mindig tart, szerintem így az ára sem sok, tekintve, hogy tényleg használ.