veravera

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2020. október 7.

Csodaszer. Évekkel ezelőtt használtam a Duacot bőrgyógyász javaslatára. Most is nagy szükségem lett volna rá, a gyógyszertárban ezt javasolták helyette. Nekem nagyon gyorsan hat, szépen levitte az egyenletes gyulladást a göböcskés-rozáceás bőrömön. Azóta nagyobb pattanások sem jönnek ki az államon és cska ritkán kell elővennem szinten tartani az állapotokat. Egyébként extra erős cucc, ezt én is látom és nem is akarom "túlhasználni", de a hiperérzékeny bőrömet valamiért mégsem bántja. Beszívódás után azonnal hidratálok, az is segít valószínűleg.

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Színezett Krém

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Színezett Krém
2020. október 7.

Szuper krém, szépen egységesít, ad egy kis természetes fényt és nem bántja az érzékeny bőrömet.

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2017. június 7.

3 hete használom. Az arcomon sajnos semmi csodálatos változást nem tapasztalok. Türelmes vagyok, lehet, hogy kell még neki idő... Viszont! A felkaromon apró kiütések, dudorok jelentek meg a kisfiam születése után. Nem lepődtem meg, már az előző két terhesség után is így volt. Nagyon idegesítő és csúnya jelenség, keratosis pillaris a neve. Hirtelen ötlettől vezérelve elkezdtem kenni a karom ezzel a hámlasztóval és két hét alatt nagyon szépen rendbehozta. Még nem tökéletes (valszeg erősebb hámlasztót is elbírna), de sokkal szebb és simább, nagyon örülök neki. Így megelőlegzem az 5 csillagot, aztán ha az arcom nem változik, kegyetlenül levonok egyet.

1 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ