veravera

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2017. június 7.

3 hete használom. Az arcomon sajnos semmi csodálatos változást nem tapasztalok. Türelmes vagyok, lehet, hogy kell még neki idő... Viszont! A felkaromon apró kiütések, dudorok jelentek meg a kisfiam születése után. Nem lepődtem meg, már az előző két terhesség után is így volt. Nagyon idegesítő és csúnya jelenség, keratosis pillaris a neve. Hirtelen ötlettől vezérelve elkezdtem kenni a karom ezzel a hámlasztóval és két hét alatt nagyon szépen rendbehozta. Még nem tökéletes (valszeg erősebb hámlasztót is elbírna), de sokkal szebb és simább, nagyon örülök neki. Így megelőlegzem az 5 csillagot, aztán ha az arcom nem változik, kegyetlenül levonok egyet.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2017. január 5.

Szuper, gyorsan dolgozik és nem szárít, bár lehet, hogy még jobb lenne, ha az inci első helyén állna a lanolin. A szalicilsav miatt terhesen nem használtam, de aztán örömmel vettem elő újra. Szájzug kirepedésre is nagyon jó, egy nap alatt helyrehozza.

The Body Shop Fuji Green Tea Body Lotion

The Body Shop Fuji Green Tea Body Lotion
2017. január 5.

Szeretem, hogy pumpás és az illata is csodás. Viszont nagyon erős: parfümmel együtt nem is lehet használni. A hidratáló hatás oké, semmi különös. Elégedett vagyok vele, egynek szuperjó, de heti egy-kétszer nekem elég belőle.

1 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ