vercso1

Regisztráció dátuma: 2012. június 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír
2020. november 2.

Az előttem szólókhoz hasonlóan az illatáért én is odáig vagyok, elképesztően finom, de emellett a hatása is szuper. Apró, nem karcoló de mégis hatásos szemcsék vannak benne amik kiválóan teszik a dolgukat, a használata után finom puha lesz a bőröm és az illatát is érzem még enyhén egy ideig. Biztosan újra fogom venni ha elfogy, egy kis kényeztető spa élmény otthonra.

Nabla Dreamy 2 Eyeshadow Palette

Nabla Dreamy 2 Eyeshadow Palette
2020. november 2.

Életem első Nabla palettája, de biztosan nem az utolsó, már tervezem a következő zsákmányomat tőlük. Még soha semelyik márkánál nem tapasztaltam azt, mint amit a Nablánál (legalábbis ennél a palettánál biztosan): bravúrosan játszanak a különféle textúrákkal, finishekkel. A matt színek intenzívek és könnyen eldolgozhatóak, van benne elképesztően szép csillámos árnyalat (libertine), inkább "fedőrétegként" funkcionáló, szintén hihetetlenül csillogó szín (REM és lucid dream), szaténos színek (offline és dionysos) és talán a kedvenceim a metal foilok (mirabilia, hidden place, oniric és amarcord), amik tényleg metálos fólia hatásúak. Csodálatos sminkeket lehet vele készíteni, egészen visszafogottat és nagyon különlegeseket is. A legkedvencebb palettámmá nőtte ki magát és alig várom, hogy még több mindent kipróbáljak a márkától.

Herbivore Botanicals Lapis Facial Oil

Herbivore Botanicals Lapis Facial Oil
2020. november 2.

Összességében nagyon megszerettem ezt az olajat, 3 cseppet szoktam összekeverni valamelyik hidratálómmal majd belemasszírozni a bőrömbe. Az illata nem zavar, habár annyira nem is vagyok odáig érte. Amikor ezt használom, másnapra finom puha a bőröm és mintha a pattanásaimon is segítene ha éppen rosszabb passzban van a bőröm, tisztább lesz az összkép. Szeretem használni, de egyelőre 4 csillagot adok neki, ugyanis az árát picit sokallom érte, ha csodaszer lenne már más lenne a helyzet.