vercso1

Regisztráció dátuma: 2012. június 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Tarte Rainforest of the Sea Water Foundation

Tarte Rainforest of the Sea Water Foundation
2017. január 30.

Az eddigi legjobb alapozó amit próbáltam, biztos, hogy mást is ki fogok tőlük próbálni. Bár egy hangyányival sötétebb a bőrömnél a fair neutral árnyalat így télen, de csodaszépen alkalmazkodik a bőrömhöz, nem foltos, nem csíkos, nem maszkhatású. Nagyon természetesen mutat a bőrömön, a pórusaimat sem emeli ki. Bár én nem erős fedésűnek mondanám, hanem inkább egy erős közepesnek (korrektor nekem kell mellé az orr környékén, hogy tökéletes legyen a végeredmény), de a finishe és a természetessége miatt nem is bánom. Az adagolójáért én nem vagyok oda, sajnos volt, hogy lecsöppentettem véletlenül, mivel közvetlenül a bőrömre szoktam felvinni, és nagyon folyékony állagú. Szerintem a Catrice HD alapozója nagyon hasonlít ehhez (állagra, finishre, fedésre), de az nekem sajnos foltos volt sokszor és sokkal több ideig kell beledolgozni a bőrbe ahhoz, hogy szépen mutasson, de egy olcsóbb és elérhetőbb alternatívának szerintem nagyon jó. :)

Beyoncé Heat Kissed

Beyoncé Heat Kissed
2015. december 7.

Már első szaglásra nagyon megfogott, szeretem az ilyen meleg, nőies illatokat, főleg a hidegebb időben. Nemrég megkaptam, és nem csalódtam benne, nagyon finom illata van rajtam, és sokáig lehet érezni. Szerintem tökéletes parfüm őszre és télre (és talán még kora tavaszra is).

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2015. december 7.

Nekem nagyon bevált, kitűnően tisztít, bár azért egy kicsit szárít. A bőröm az utóbbi időben elég szép, ami szerintem ennek is köszönhető. Az ára magasabb, mint amit megszoktam, de valószínűleg újraveszem majd.