Verena

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 9 eladás
Megnézem

Balea Volumenpaszta

Balea Volumenpaszta
2021. november 1.

Kíváncsiságból megvettem. Az állaga nagyon kemény. Pont, mint a tégelyes balea krémdezodoré, ha azzal már találkoztatok. Ahogy húzogatom rajta az ujjamat, valamennyi kiolvad nagynehezen az ujjbegyeimre. Nyilván fogalmam sem volt hogyan kell használni :D Úgyhogy a leírásnak megfelelően egy keveset bedolgoztam a hajtöveimbe. És wow. Extra oroszlánsörény effekt. Nagyon szépen megemeli a hajtöveket még az én derékig érő, extra lelapult hajamnál is. Dúsabb érzetem nagyon nem lett. Ezt követően összefogtam a hajamat, úgyhogy nem tudom leengedett hajnál meddig tart a varázs, mielőtt a gravitáció újra győz, azzal még nem kísérleteztem. Viszont az első (és eddig egyetlen) benyomásom nagyon pozitív. Majd még tesztelgetem mindenképpen. :D

Wilkinson Classic

Wilkinson Classic
2021. július 6.

LIFE CHANGING!!!
Bárcsak hamarabb rátaláltam volna. :D Elegem lett a 3-4 pengés eldobható női borotvákból, amik drágák és 2-3 használat után abszolút használhatatlanok. Egyéb alternatívákat kerestem a férfi részlegen, hátha találok valami gazdaságosabbat, és megleltem ezt. A véleményeket elolvasva egyértelmű volt, hogy ki kell próbálnom. Eddig csak egyszer próbáltam a lábamon, de még soha de soha nem volt ilyen sima a lábam más borotvákkal. De tényleg. Bámulatos. Még a térdem is, amit sose tudtam normálisan leborotválni. Egyik lábamon klasszikus borotvahabbal próbáltam, a másikon sima hajkondícionálóval és mindkettővel egyformán tökéletesen működött. Úgyhogy még jobban örülök, mert az eldobható borotvák mindig eldugultak a kondícionálótól. Így viszont ez a borotva még gazdaságosabb lesz, ha nem kell hozzá külön borotvahab. Kicsit félve kezdtem neki, de nem volt nehéz használni és nem vágott meg egyáltalán. Arról még nem tudok nyilatkozni, hogy számomra mennyire hosszantartó egy penge, de ha már egy hónapig bírná, is százszor gazdaságosabb lenne, mint bármelyik eldobható, hisz 80ft-os darabáron beszerezhető új penge. De azt olvastam, hogy egy évig is használnak mások egy pengét :O Egyelőre hihetetlennek hangzik, de nálam senki sem örülne jobban, ha ez tényleg így lenne, és ennyire tartósak lennének. Mindenesetre már ez az egy használat is egyértelműen megváltoztatott mindent. Bámulatosan jó. Próbáljátok ki lányok, nem bánjátok meg!!!

RIVAL loves me Pirosító Stift

RIVAL loves me Pirosító Stift
2021. április 24.

krémes, könnyű eldolgozni. Az eredmény természetes. A finishe enyhén fényes, nem csillámos. Nagyon tetszik.