Verena

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. július 6.

Az AZELAIC ACID SUSPENSION krémmel együtt használom napi 2x, kb 3 hete. Borzalmas állapotban volt a bőröm, amikor elkezdtem őket használni, azóta valamennyivel szebb, de egyáltalán nem tisztult le a bőröm. Szárító hatását nem tapasztaltam. A kiszereléssel meg vagyok elégedve, 3 hét alatt alig hiányzik valami az üvegből, így kiadós adag. Összességében nem rossz, valamennyit segít, de nagyobb/látványosabb hatást vártam a véleményeket olvasva.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2019. július 5.

A NIACINAMIDE 10% + ZINC 1% szérummal együtt használom napi 2x, kb 3 hete. Borzalmas állapotban volt a bőröm, amikor elkezdtem őket használni, azóta valamennyivel szebb, de egyáltalán nem tisztult le a bőröm. Szárító hatását nem tapasztaltam, illetve mattítja a bőrt. Viszont nagyon kevésnek tűnik, máris olyan, mintha alig lenne a tubusban, úgyhogy ha elfogyott, szérum változatban fogok beruházni azelain savra. Összességében nem rossz, valamennyit segít, de nagyobb/látványosabb hatást vártam a véleményeket olvasva.

Vermix Forte Szárító Keverék

Vermix Forte Szárító Keverék
2019. július 5.

Pattanásokra nálam egyáltalán nem vált be, nem csinált velük semmit. Viszont a szúnyogcsípésekre igazi gyógyír. Ez az egyetlen dolog ami tényleg elmulasztja nálam a viszketést :)