veresbarbi

Regisztráció dátuma: 2016. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Balea Bodylotion Cool Camel

Balea Bodylotion Cool Camel
2018. május 24.

Nem tudok újdonságot írni, isteni nyaralás illat, egy az egyben az After Sun illata. Nem szoktam újra venni a limitált testápolókat, se a tusfürdőket, mert nem tudom olyan gyorsan használni, ahogy a Balea kiadja az új termékeket amiknek a 90%-át muszáj kipróbálnom annyira szuperek, de ebből muszáj betáraznom, a legjobb nyári illat a világon :D

Isana Andalusian Dream Krémtusfürdő

Isana Andalusian Dream Krémtusfürdő
2018. április 30.

Nagyon vártam az új tavaszi termékcsaládot, egyedül ez az új tusfürdő volt még csak kint a polcon, így megvettem. Számomra barackos joghurt illata van, a narancssárga Danoninora emlékeztet, szép emlékek gyerekkorból :D kellemes az illata, nem szárít, viszont az illatát még fürdés közben sem érzem, a flakonból kinyomva egyszerűen eltűnik. Nekem ez kevés, kézmosónak fogom elhasználni.

Catrice Ultimate Colour Lip Colour Ajakrúzs

Catrice Ultimate Colour Lip Colour Ajakrúzs
2018. január 9.

Plum& Base árnyalat van meg, gyönyörű lilás-bordós őszi bogyószín. Mivel krémes az állaga mindig használok alá szájceruzát, így egy fél napot simán kibír. Ivást, beszédet bírja, evést nyilván nem, de nem egy matt rúzsról beszélünk,úgyhogy ezzel nincs is semmi gond. Érzetre nagyon könnyű,mintha semmi nem lenne az ajkaimon, és a kopása is fokozatos és nem foltos egyáltalán. Egyik legjobb drogériás rúzsom, ha megtetszik még más árnyalat tuti,hogy venni fogok.