verka01

Regisztráció dátuma: 2015. március 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Ziaja Blocker Izzadásgátló Deo Roll-On

Ziaja Blocker Izzadásgátló Deo Roll-On
2019. november 13.
(!)

Szintén tesztelésre nyertem itt a Krémmánián, köszönöm szépen! :)
Szeptember óta használom, mindent úgy csináltam, ahogy a leírásában szerepelt: kezdetben 3 egymást követő estén alkalmaztam, azóta pedig hetente egyszer.
Pozitívumai:
- Nagyon gazdaságos. Nagy kiszerelés, és a heti egy használattal nem is tudom, mikorra fog elfogyni.
- Hatásos. Nem tudom, hogy csinálja, (lehet jobb is, ha nem tudom..) de tényleg nem izzadok mellette, és szagok sincsenek. Oké, nem nyáron teszteltem, de most az ősszel is voltak meleg napok, sportolok is időnként, meg bringával járok munkába, de így is működik.
- Nem hagy foltot a ruhán.
Negatívumai:
- Mint itt többen is írták, nálam is okoz egy kis irritációt. Kiütéseim ugyan nem lesznek tőle, de felkenés után viszketek.
- És hát az illatanyag. Nem is értem, mi a bánatnak illatosítanak ennyire egy olyan terméket, amit elvileg heti egyszer, lefekvéskor kell használni.

Mollis Izzadásgátló Neutro Deo Roll-On

Mollis Izzadásgátló Neutro Deo Roll-On
2019. június 24.

Évek óta ezt használom, nálam ez a no.1 a dezodorok között. Mindent tud, amit számomra egy deonak tudnia kell. Illatmentes, tartós, hatásos, és nem hagy foltot a ruháimon, használat után azonnal öltözhetek. Az már csak hab a tortán, hogy piszok olcsó is.
Így aztán eléggé elkeseredtem, mikor eltűnt a drogériák polcairól. Netről sikerült most megrendelnem a fújós változatát, gyorsan rendeltem hozzá utántöltőt is. De sajna nem tudom, meddig lesz még kapható.

Secret Natural Izzadásgátló Krémdezodor

Secret Natural Izzadásgátló Krémdezodor
2019. június 24.

Miután a sok éve használt, jól bevált dezodor márkám eltűnt a drogériák polcairól, kénytelen voltam új deo után nézni. Nos, ez nem egyszerű feladat, főleg, hogy én nem szeretem az agyonillatosított kozmetikumokat. Végül erre esett a választásom. Tulajdonképpen tetszik. Pozitívumai, hogy illatmentes, nincs benne sok fölösleges összetevő, tartós és teszi a dolgát, nem leszek mellette büdi. Az egyetlen, ami zavar a használatakor, hogy főleg a sötét ruhákon foltot hagy.
Főleg emiatt mióta netről sikerült megrendelni a régi deomat, inkább ahhoz nyúlok. Ezt akkor használom, ha este tusolok, utána ha bekenem vele magam, reggelre már nem hagy foltot, nyugodtan öltözhetek, napközben viszont még így is véd.
Vacilláltam, hogy hány csillagot adjak rá, de megkapja az 5-öt, végül is a pozitívumai vannak még így is túlsúlyban.