Verona5

Regisztráció dátuma: 2017. június 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. június 11.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Label Parfum Maltol & Cinnamon Extrait De Parfum

Label Parfum Maltol & Cinnamon Extrait De Parfum
2020. március 19.

Fenséges illatot alkotottak a Tenerifén található kis kézműves műhely illatbarlangjában! :)

A Maltol-nak a "Back to Christmas" lehetne a mottója - ugyan ma kint nekiállt a tavasz tombolni, és bármennyire is hervasztó a Covid19 réme, valamivel fel kell dobni a napi munkát. Erre ő épp most nagyon megfelel számomra, friss szerzemény, nem is eresztem!

Citrusos felütés után édes, olvasztott, karamellizálódó cukros, fahéjas, tömény eleggyé válik rajtam, szinte beleolvad a bőrömbe. Vígan élvezem ezt a fűszeres cukorkafelhőt, ami egyre selymesebb lesz körülöttem, mintha egy fényes selyemcukrokkal teli bonbonírt szagolgatnék közelről, benne a fahéj csipkedő incselkedésével. Leszáradásában előtörnek a virágok is, talán a frangipani és persze a vanília. Lehet, hogy hidegebb időben jobban érvényesülne, de ez most nem fontos, legalább az orromnak és lelkemnek legyen valami édesség-jutalomfalat!

Imádom és szeretném majd a többi alkotásukat is kipróbálni! Nagyon remélem, hogy lesz rá lehetőségem!

Giorgio Armani In Love With You Freeze EDP

Giorgio Armani In Love With You Freeze EDP
2020. március 14.

Őt is kipróbáltam a Boss új illatával együtt. A felfújáskor megcsap egy likőrös pezsgő illat, majd később a gyerekkori úszógumim szaga fűszeres fedőréteggel. Kb fél-háromnegyed óra után szelídül le egy hordható, de teljesen mai átlagillattá, nem egy nagy dobás Armaniék részéről. Édeskés - fűszeres, de hogy mi ebben a freeze?? Ki tudja, ahhoz aztán semmi-semmi köze. A tetszetős üvege miatt megy egy csillag, a gyerekkori emlékfoszlány miatt még egy. Hordani tuti nem fogom. És persze drága, mivel "újdonság". He-he...

Hugo Boss Alive For Women EDP

Hugo Boss Alive For Women EDP
2020. március 13.

Galbanum1 jellemzése kíváncsivá tett - milyen is lehet élőben ez a gyönyörű, letisztult üveges új Boss illat. Háát, ez nem egy Boss illat!
Ő egy Jil Sander verziójú Boss - ezt az összetételt ők már többször is megénekelték szerintem (pl. Simply, Strictly Night), olyan jegyekkel, ami miatt a Jil-ek nem kerültek közel az szívemhez.

Ha valaki a neve alapján választja az Alive-ot, akkor csalódni fog. Nekem ez nem egy modern illat! A színe, formája és az elnevezése valamiféle friss, dinamikus, jól viselhető fuvallatot sugall, ami talán az első pár percben még így is van, de utána jön a feketeleves. Lehet, hogy a kakukkfű és az alapjegyek összjátéka miatt van ez, édeskés, fura-fűszeres, elviselhetetlen illattá vált a csuklómon, egy olyan idősebb, összehúzott szájú rigorózus nadrágkosztümös üzletasszonnyá lépett elő. Erőszakosan puha-édes.
Utána be is ugrott a kép -a Guldenburgok örökségéből Margot Balbeck. Na ez az illat teljesen ő!

1 MÁRKA