Verona5

22015 pont

Regisztráció dátuma: 2017. június 11.
Bőrprobléma: -

22015 pont

Regisztráció dátuma: 2017. június 11.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Prada Candy

Prada Candy
2021. december 2.

Egy ideje már áhítozom rá, hogy kipróbáljam. Amíg láttam a Müller polcain, simán elmentem mellette, hogy áhhh, én meg egy cukorka illat, soha nem passzolnánk, és a kicsit ufós benyomású üvege sem kínálta úgy magát, mint ahogy a Decadence-t és Good Girl cipőket is kihagytam, mert rémesnek találtam a tálalást.

Aztán most szembe jött a KM-en egy helyes ki üvegcse, le kellett csapnom rá!

És csak ámulok magamon, hogy tetszik, nem is értem! :)

Na azért értem valamennyire, mert ott a benzoin benne, amit szeretek. A karamell is nagyon lágy, ez nem zacskós cukorka, vagy mézesbödön édesség, hanem igazi komfortillat. Kissé bosszús is vagyok, mert annyira nem érezni az auráját, annyira kicsi a szillázsa, hogy egy csomót kell magamra locsolnom, hogy egyáltalán érezzem, eljusson az orromig! Nagyon bőrközeli illat, legalábbis most, rajtam, viszonylag száraz bőrön, alákrémezés nélkül totál erőtlennek hat! Bosszantó, mert amúgy finom, kellemetes, ahogy Timi8 is írta, amolyan nyugi-gumi illat, kuckózásra való, vagy alváshoz.

Ami még érdekes lehet, hogy kifújáskor rögtön a Byredo 1996 illata ugrott be, amiről rendkívül ellentmondásos benyomások alapján íródtak itt a vélemények. Számomra egy jóllakott édesen alvó csecsemő szobáját idézte fel, és erről a Candy-ről is ez jutott először eszemben. Semmi tejes jegy nincs bennük és mégis! Azt hiszem ez sem véletlen és nemcsak én érzem így, olvassátok csak el Pajzs véleményét itt lejjebb, nála sem hagyta ki ez a kis huncut ezt az "édes otthon - anyai éjjeli csókkal" vonulatot a szaglóhámon! :)

Szép álmokat my Candy!

Michael Kors Super Gorgeous! EDP

Michael Kors Super Gorgeous! EDP
2021. november 18.

Megláttam Tarzicia véleményét és eszembe jutott, hogy nem írtam le a véleményemet, miután megkóstoltam. Jobb is, hogy akkor nem írtam, mert nagyon bedühödtem, csúnya lett volna az iromány.
Most az emlékfoszlányokból dolgozva csak annyit a lentiekhez, hogy csatlakozom Boszihoz.

Az utóbbi évek egyik legnagyobb csalódása. Mondjuk nem is vártam túl sokat, de az üveg, a folyadék színe és a klassz csaj a plakátján nagyon csábítóan hatott. Meg az első öt perc a virágos-ámbrásszerű keverékkel. Őszi fenségesség, méltó a színhez a jázminos-dohányos keverék.
Gondoltam elsőre.
Aztán eltelt PÁR perc és a bőrömön nem volt SEMMI.
Nemhogy leszáradás, nemhogy szintetik, nemhogy utózönge, egyszerűen egy nagy SEMMI!
Mintha nem parfümöztem volna egyáltalán!
Tényleg ennyire semmibe veszik a vásárlókat??
Csak nyissuk ki a tárcánkat és ezért a nagy összegért csak pár perc "élvezet" jár?
Ez a kiválóan marketingelt 1000%-os profitráta különleges példája.
Több szót nem is érdemel Kors bácsi, csak nulla csillagot.

Reminiscence Patchouli

Reminiscence Patchouli
2021. október 24.

2021.10.24.
Nem voltunk eddig nagyon jóban a pacsuli illattal, viszont van valami ebben a dohos pinceszagban, valami atavisztikus vonzerő! Magamnak sem tudom megmagyarázni, hogy miért érzek késztetést arra, hogy a hétvégi nyugalmi állapotok előidézésére őt fújjam szombaton és vasárnap. Sokaknak tuti a büdös kategóriába esik, de engem most valahogy a nagymama kamrájába repít vissza, érezhető benne az illatok ősi erőket felszabadító hatása! :)

2021.10.18
Földes, zöldes, kicsit karcos, kicsit meleg igazi finomságos pacsuli kombinációra bukkantam. Önmagában kissé különc, tuti nem jön szembe semmi ilyen illat ebben a cukorkavilágban. Rétegezni is kiváló, most pl. a Valentino Donna Acqua mandulás gurmadusommal próbáltam ki - fenségesen elegáns illatfelő lett a végeredménye!

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ