Verona5

Regisztráció dátuma: 2017. június 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. június 11.
Bőrprobléma: -

Chanel Coco Noir

Chanel Coco Noir
2022. december 2.

Belédszerettem Coco Noir!

A hideg kabát-alá-sűvítő széllel érkeztél meg hozzám és többé nem szeretnélek elengedni! Nővére vagy a Coco Mad Intense-emnek, szinte az esti-éjjeli alteregója. Kirobbanó bombával indítasz a bőrömön, és pár perc után rám simulsz, szinte eltűnsz rólam, legalábbis így tűnik, de ez az érzés csalóka. Ott vagy sokáig, diszkréten, elegánsan, hanyagolod az anyaillatod erős pacsuliját, amit nagyra értékelek. Inkább a fűszeres jegyzetekkel dorombolsz - szantál, olibánum, szegfűszeg, benzoin, túl a megszokott vanílián, pacsulin és tonkababon. Nincs csíkhúzás, de aztán a kabát ujján, a felkaromon és bárhol máshol váratlanul újra és újra felbukkansz a háttérből, eltűnésről szó sincsen, mindig kicsit új meglepetést szerzel számomra!

Maradj itt még sokáig! :)

The Different Company Sublime Balkiss

The Different Company Sublime Balkiss
2022. november 26.

Ki kellett próbálnom, mert annyi ódát olvastam róla, szerencsére csak egy minta erejéig merészkedtem a közelébe.

Ő az az ominózus jókislányos "tisztaságillat", amitől menekülök. Nagyon nem tudok vele azonosulni, talán csak a felütésében van pár perc szépség.

Jujj, és brrrr... sajnálom! A chypre számomra nagyon mást jelent.

Sospiro Laylati EDP Unisex

Sospiro Laylati EDP Unisex
2022. november 26.

2022.11.25.

Óhh te édesdrága pézsmabajnok! Egy újabb kis minta birtokosaként megint elbűvöl a gyönyörű arányaival és egy picike kenésnyi még többszöri kézmosás után is sokáig illatozik a kacsómon, alváshoz is kiváló darab. Ugyanúgy lerobbanthatatlan, mint a Seminalis (hasonlítanak is) és újra felidézi, hogy miért is szerethetem a pézsmát, ami alapvetően nem egy kedvenc illatjegy számomra. A régi Gaultier2 is belopta végül magát a szívembe, a hideg időre őt is előkutatom a rejtekéből.

2020.05.31

Szokásos Sospiro erősség és kiérződik a márka jellegzetes DNS-e is.

Ő egy főszereplő a porondon! Tuti észrevesznek, ha őt viseled, de ízlés dolga, hogy odavonzod-e vele a másikat, vagy teljesen elüldözöd. Szerintem szélsőséges érzelmeket generál.

Rajtam működik, de szigorúan csak egy-két kenésnyit a minta-fiolából!! :)

És ez a mai igen hűvös május vége az őneki való hőfok, meleg időben nem tudom elképzelni, túl sok lenne.
A cédrus és a dohány kedvenc jegyeim, a pacsuli és pézsma már kevésbé, de itt nagyon jól ellensúlyozzák egymást a zöld felszínnel egyetemben.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ