Verona5

Regisztráció dátuma: 2017. június 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. június 11.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Franck Boclet Ashes

Franck Boclet Ashes
2019. október 21.

Tudtam, hogy füstös és mégis nagyon kíváncsi voltam rá. Hááát, tényleg nagyon füstös az ízlésemnek, de azért megérte kipróbálni a mintácskát! :)

Bottega Veneta Knot Eau Absolue EDP

Bottega Veneta Knot Eau Absolue EDP
2019. október 7.

Füstös, édeskés őszi gyönyörűség, a hűvös ősz az ő világa! :) Elképesztő szín, forma, imádatos üvegbe és dobozva zárva!!!
Benne van a kedvenc mirhám és az énáltalam heliotropnak gondoltam édes/szúrós jegyzet, ami valószínűleg kunkor és az opoponax kombinációjából jön. Ezeket a jegyeket külön-külön nem ismerem.
Annyira szép öt csillagos darab és mégis van benne valami ami zavaró számomra, a legnagyobb sajnálatomra mégsem lettünk kompatibilisek egymással!
Szerencsére megtaláltam új szerető gazdáját!

Serge Lutens Bas De Soie EDP

Serge Lutens Bas De Soie EDP
2019. október 5.

Nemrégen érkezett hozzám, gyönyörű nőies illat, hálás vagyok, hogy megismerhettem, mert tényleg egy igazi klasszikus "selyemharisnya", de az írisz ledominál benne mindent és ezzel az illatjeggyel sajna nem vagyunk barátok. A leszáradása számomra már jobb, de összességében így viselni nem tudnám. Stílusában tényleg hasonlít a Chanel 19-hez talán azzal a különbséggel, hogy ő nekem nem annyira karcos és "nyanyás", ahogy a Chanel klasszikusokra fintorgók szokták mondani, hanem mai orral kellemesebben viselhető, elegáns illat. Szoknyás hölgyek előnyben! A szépsége miatt nem tudnám lepontozni! :)

1 MÁRKA