Veronika

1975 pont

Regisztráció dátuma: 2011. június 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1975 pont

Regisztráció dátuma: 2011. június 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+
2020. május 10.

Èn Eucerin Oil Control Lotiont használtam eddig,de 25% kedvezménnyel most inkább rá voksoltam. Plusz pigmentációra hajlamos vagyok. Pàr hete használom rendszeresen! Smink alá, futáshoz.. mindennap! Nálam egyelőre bevàlt. Nem csillog a fejem,hidratál. Meleg napokon is tökéletes lesz szerintem!

Guerlain Mon Guerlain

Guerlain Mon Guerlain
2019. január 21.

Szamomra az abszolut tokeletes es hiper tartos illat!
Jelenleg a Florale verziojat hasznalom! Minden kategoriabol es markabol volt mar parfumom (tulzas nelkul allithatom) es mindig visszatalaltam hozza, mert reggel 7kor befujom magam (haj,csuklo) es este 7kor is erzik rajtam a vendegek,ismerosok!
20% kedvezmennyel szoktam hozzajutni, igy is eleg kb 3-4honapig!
🙌

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2017. december 5.

Azt hiszem,eljott az ideje leirni a tapasztalatomat,velemenyemet! :)
Evek ota ezt az alapozot hasznalom (nyaron 3w2, telen 3n2) kisebb-nagyobb kiterokkel mindig probalgatom az ujdonsagokat,de mindig visszaterek hu tarsamhoz!
Alapvetoen nincsenek rejtegetnivaloim az arcomon, viszont az egyseges borkepert odavagyok,amit ez az alapozo nyujt szamomra :) Nedves ecsettel szoktam felvinni az arcomra,szamomra igy valt be a legjobban.
Ha eltalaljatok a szint -ehhez en szakuzletbe mentem,ahol feltettek nekem -, akkor csodas vegeredmeny varhato!
Itt is megjegyeznem,hogy alapozo vasarlasnal mindig tegellyel indulok utnak es legalabb 2-3 arnyalatot hozok tesztelesre!!!! Az uzletben,mesterseges fenynel NEM lehet megallapitani,hogy tokeletes e!
Ami meg fontos,hogy Mindenkeppen ala kell hidratalni,mert a szaraz reszeket kiemeli ennek hianyaban!
Osszesegeben szamomra ez AZ alapozo es 20-25% kedvezmennyel abszolut megeri az arat!