Veronika

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2011. június 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2011. június 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Guerlain Mon Guerlain

Guerlain Mon Guerlain
2019. január 21.

Szamomra az abszolut tokeletes es hiper tartos illat!
Jelenleg a Florale verziojat hasznalom! Minden kategoriabol es markabol volt mar parfumom (tulzas nelkul allithatom) es mindig visszatalaltam hozza, mert reggel 7kor befujom magam (haj,csuklo) es este 7kor is erzik rajtam a vendegek,ismerosok!
20% kedvezmennyel szoktam hozzajutni, igy is eleg kb 3-4honapig!
🙌

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2017. december 5.

Azt hiszem,eljott az ideje leirni a tapasztalatomat,velemenyemet! :)
Evek ota ezt az alapozot hasznalom (nyaron 3w2, telen 3n2) kisebb-nagyobb kiterokkel mindig probalgatom az ujdonsagokat,de mindig visszaterek hu tarsamhoz!
Alapvetoen nincsenek rejtegetnivaloim az arcomon, viszont az egyseges borkepert odavagyok,amit ez az alapozo nyujt szamomra :) Nedves ecsettel szoktam felvinni az arcomra,szamomra igy valt be a legjobban.
Ha eltalaljatok a szint -ehhez en szakuzletbe mentem,ahol feltettek nekem -, akkor csodas vegeredmeny varhato!
Itt is megjegyeznem,hogy alapozo vasarlasnal mindig tegellyel indulok utnak es legalabb 2-3 arnyalatot hozok tesztelesre!!!! Az uzletben,mesterseges fenynel NEM lehet megallapitani,hogy tokeletes e!
Ami meg fontos,hogy Mindenkeppen ala kell hidratalni,mert a szaraz reszeket kiemeli ennek hianyaban!
Osszesegeben szamomra ez AZ alapozo es 20-25% kedvezmennyel abszolut megeri az arat!

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2017. december 5.

Tesztelesre kaptam belole 3N2 arnyalatot,ami tokeletesen megy az en borszinemhez. Az Estee Lauder szakuzletben ajanlotta fel a holgy,mielott megvennem,probaljam ki egesznap a boromon! (Megjegyzem,evek ota a Double weart hasznalom) A pozitivuma,hogy tenyleg egy -nude fresh- hatast keltett es igazodott a boromhoz! Azonban a nap felenel eltunt az arcomrol sajnos. 2 napig probagattam,de nem baratkoztunk ossze!
En alapozo vasarlas elott mindenkinek azt tanacsolnam,hogy kis tegellyel induljon utnak es legalabb 2-3 arnyalatbol hozzon mintat es probalgasson! Igy nem lesz penzkidobas!