Veronika8614

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+
2019. december 4.

Egyetertek az elottem szolokkal, rajtam is nehez, ul a borom tetejen, belemegy a rancokba, fullaszto erzes, es ennek a tetejeben engem meg nagyon szarit is. Szerencsere kis kiszerelesben vettem meg, keverve kremmekkel probalom elhasznalni, reggel meg egesz szep, de par ora mulva elkezd az arcomon darabosodni.
Az anti aging hatasthoz nem tudok mit hozzafuzni, csak annyit, hogy nehez elkepzelni ugy, hogy ennyire szarit.
Ket csillag csak azert, mert keverve hasznalhato, messzirol egesz szep a fedes miatt, kozelrol viszont ronda, de hasznaltam mar ennel rosszabbat is.
Ha mondjuk az EL Duble Wearhez akarnam hasonlitani, annal egy fokkal azert kevesbe szarit, azt nem is tudom hasznalni, mar ha tervezem , hogy mosolyogni fogok vagy ilyesmik XD
Meg annyi a vegere, nekem az is nagy csalodas volt, hogy amikor megkaptam, akkor lattam a dobazan, hogy a fenyvedo benne nano reszecskes, amit en nem szeretnek hasznalni, se itt, se az oldalon ahol vettem nem volt ez feltuntetve, jo tudom, hogy ami itt van, az nem hivatalos, de mas oldalakon, ahol aruljak, ott sincs ez jelezve sajnos.

Drunk Elephant Umbra Tinte Physical Daily Defence SPF30

Drunk Elephant Umbra Tinte Physical Daily Defence SPF30
2019. november 10.

En nem tudom mit csinalok rosszul, mindenhol csak azt olvasom h dicserik, de rolam valahogy 'lefoszlik', kukacosodik, pereg, SEHOL nem olvastam ilyet, hogy barkinel ez lenne, negativ velemenyeknel az olajos finishet szoktak felhozni,ami nekem tetszene.
Eloszor azt hittem, az elotte felvitt hidratalo miatt van, volt hogy vartam, mig az beszivodik, csupasz borre is probaltam, es akkor kevesbe, de ugyanugy kukacosodott.
Nagyon nagyon sajnalom, mert nem olcso es szamomra penzkidobas, es az egesz markara haragszom, hogy ilyen termeket hogy adhatnak ki, de kozben, mivel mindenki dicseri, nyilvan felmerul hogy en csinalok rosszul valamit, de megis mit lehet egy kremmel, felkenem es ennyi, mi lehet a baj?
Ha keveset hasznalok, kevesbe, de valamennyire mindenkepp, szoval nincs tobb otletem :(

Lush Lust Szilárd Parfüm

Lush Lust Szilárd Parfüm
2019. november 1.

Egyik kedvenc illatom, brobaltam sprayben is, de nekem igy szilard formaban valt be, valoban kicsit allatias, van benne valami nagyon nyers, ezert egyeseket kifejezetten taszit, mig masokat nagyon vonz.