Veronika8614

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Drunk Elephant D-Bronzi Anti-Pollution Sunshine Drops

Drunk Elephant D-Bronzi Anti-Pollution Sunshine Drops
2020. április 29.

Nem rossz, de en nem szerettem meg, gyakorlatban nem jott be a hasznalata. Inkabb valami olyat keresek, amit onmagaban is tudok hasznalni, nem tett hozza semmit a rutinomhoz, eroltetve hasznalom, hogy fogyjon mar el. De az teny, hogy ha az embernek ilyen termekre van szuksege, akkor jo, mert nem valtoztatja meg a hozzakevert termek allagat, az arnyalat szep napcsokolta, nem narancssarga, csak nekem felesleges.

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+

IT Cosmetics CC+ Cream With SPF50+
2020. április 18.

Egyetertek az elottem szolokkal, rajtam is nehez, ul a borom tetejen, belemegy a rancokba, fullaszto erzes, es ennek a tetejeben engem meg nagyon szarit is. Szerencsere kis kiszerelesben vettem meg, keverve kremmekkel probalom elhasznalni, reggel meg egesz szep, de par ora mulva elkezd az arcomon darabosodni.
Az anti aging hatasthoz nem tudok mit hozzafuzni, csak annyit, hogy nehez elkepzelni ugy, hogy ennyire szarit.
Ket csillag csak azert, mert keverve hasznalhato, messzirol egesz szep a fedes miatt, kozelrol viszont ronda, de hasznaltam mar ennel rosszabbat is.
Ha mondjuk az EL Duble Wearhez akarnam hasonlitani, annal egy fokkal azert kevesbe szarit, azt nem is tudom hasznalni, mar ha tervezem , hogy mosolyogni fogok vagy ilyesmik XD

Update par honap mulva:
Mostanaban nem szaraz a borom, igy szebben mutat. Azert kezdtem ujra probalgatni, mert gyulladt pattanasaim szoktak lenni, a fedes miatt, es eszrevettem, hogy este, ahogy lemosom, gyonyoruen leviszi a gyulladasokat :o ilyet en meg sose tapasztaltam!!!! Emiatt akkor is hasznalom, ha itthon vagyok egesz nap, szinte mintha skincare lenne! Holott ugy tudom, az illoolajok nem jok a bornek, tehat lehet h hosszu tavon nem jo, de egy nap alatt mindenkepp javit a bor allapotan, latvanyosan.
Kell ala hidratalo primer, en Mac Strobe kremet szoktam, es igy nem rossz, plusz azt figyeltem meg, h eloszor ronda, de a nap folyaman valahogy szebben belesimul a borombe, es mintha hidratalna is, szem kornyekre mondjuk nem merem kenni.
Annyira kezdem megszeretni, hogy azon is elgondolkodtam, hogy ujraveszem ha elfogy.

e.l.f. Beautifully Precise Powder Brush

e.l.f. Beautifully Precise Powder Brush
2020. március 2.

Imadom,puha, nagy, bronzosito felvitelere hasznalom, szeretem sok helyre felvinni, hogy szolid, de olyan altalanosan napcsokolta hatasa legyen, ehhez tokeletes ez az ecset. Ezek az atlatszo nyelu Elf ecsetek a kedvenceim, mindet ossze akarom gyujteni.