Veronika8614

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Urban Decay Stay Naked Weightless Liquid Foundation

Urban Decay Stay Naked Weightless Liquid Foundation
2024. április 30.

Ez valami gyonyoru ez az alapozo, imadom. Rendeles melle kaptam mintat, kiprobaltam, es mar rendeltem is meg ket szinben annyira elvarazsolt, a masik hogy nagyon jo a szinskala is.
Folyekony az allaga, es egyetertek az elottem szoloval, iszonyat konnyed a boron, belesimul gyonyoruen, en ilyen szepet meg nem lattam. Ezek utan kivancsi lettem a marka tobbi arctermekere is, tenyleg sokkal jobb mint a Double Wear, sokkal vekonyabb nem olyan vaskos (azt is szerettem pedig).

Natasha Denona Hy-Glam Concealer

Natasha Denona Hy-Glam Concealer
2024. április 23.

Sajnos nekem nagyon nem jon be, nem is tudom mit csinaljak vele, kidobni sajnalom mert draga volt, viszont utalom hasznalni, rajtam nehez, es nagyon csunya, belemegy minden rancba, vonalba.
Elsosorban az apolo hatasa miatt ruhaztam be ra, tetszett az otlet, hogy igeretehez hiven, elvileg olyan borapolo anyagokat tartalmaz, amik apoljak a szemkornyeket, es nem vitatom, biztos igaz, de hiaba, ha egyszer nem esik jol hasznalni, mert az en boromon csunya.
A szemem alatt szinte minden korrektor csunya, de az arcomon meg szeretem a matt hatasuakat, de ez meg az arcomon is csunya, nagyon sajnalom hogy bedoltem a hypenak.

Sol de Janeiro Cheirosa '71 Haj- és Testpermet

Sol de Janeiro Cheirosa '71 Haj- és Testpermet
2024. január 27.

Nagyon szeretem, isteni sutiillat, tavasszal es nyaron nekem tul tomeny, de osszel-telen egyszeruen imadom.Ujravenni megse fogom ha elfogy, csak azert, mert az eredeti illatot meg jobban szeretem, az is finom gourmand, abban van viszont egy kis nyari, tengerparti konnyedtseg, ami miatt egesz evben szeretem hasznalni, ugyhogy azt fogom ujravenni, de ezt is orommel hasznalom el.
El tudom kepzelni, hogy sok embernek ez nem tetszik, mert konkretan fahejas keksz illat, es nem mindenki szeret etel illatu lenni, de aki szereti a finom edesseg illatot az szeretni fogja, nyalcsorgato konkretan.