Veronika8614

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2021. március 8.

Ket tubussal hasznaltam el belole. Ujravenni nem fogom, mert nekem nem volt kenyelmes hasznalni, elsosorban mert az en szemem szipte, nem annyira erosen, mint egyes kemiai fenyvedok, de azert erezhetoen. Plusz rajtam kicsit nehez erzetu, enyhen feheres, kukkacosodik is, de csak akkor, ha sokat kentem belole.
Ha pici adagot kentem, nem kukacosodott, nem maradt feher, es csak enyhen csipett. Most a La roche posay shaka shakara valtottam, az nem csipi a szemem.

Glossier Balm Dotcom

Glossier Balm Dotcom
2020. június 8.

A csillamos verzio volt meg, en nagyon nem szerettem, iszonyu szepen mutatott a szajon, imadtam ahogy kinez, viszont az ize zavart, edes volt, nekem zavaroan.
Illata nekem a sutibaba illatot juttatta eszembe, szeretem, de igazabol en nem akarok illatot az ajakapolomban.
A legrosszabb, hogy engem egyaltalan nem hidratalt, ugyhogy nem is vettem ujra.
Ha jol emlekszem 6 honap a lejarati ido, persze nem fogyott el addigra, es egyszercsak az edes ize keseru lett, ugyhogy ki kellett dobjam. Ha valaki hasznalt mar koromragas elleni keseru koromlakkot, hat ahhoz tudom hasonlitani, olyan ize volt :D

Drunk Elephant D-Bronzi Anti-Pollution Sunshine Drops

Drunk Elephant D-Bronzi Anti-Pollution Sunshine Drops
2020. április 29.

Nem rossz, de en nem szerettem meg, gyakorlatban nem jott be a hasznalata. Inkabb valami olyat keresek, amit onmagaban is tudok hasznalni, nem tett hozza semmit a rutinomhoz, eroltetve hasznalom, hogy fogyjon mar el. De az teny, hogy ha az embernek ilyen termekre van szuksege, akkor jo, mert nem valtoztatja meg a hozzakevert termek allagat, az arnyalat szep napcsokolta, nem narancssarga, csak nekem felesleges.