veronka19

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Diadermine Lift+ Botology Ráncfeltöltő Nappali Arckrém

Diadermine Lift+ Botology Ráncfeltöltő Nappali Arckrém
2021. december 3.

Megfáradt arcomra kerestem egy jó összetevőjű krémet. Egy ideje már szemezek a márkával és kis utánajárás és egy Rossmann akció után erre esett a választásom. Alapvetően olajos / zsíros bőröm van, felszíni vízhiánnyal és aprócska ráncokkal. Két Hete használom reggel és este is a krémet. Nekem elég tömör, fehér krém a tégelyben, plusz pont az üvegért amiben van. Kevés is elég belőle nekem, de ha több kerül a bőrömre akkor sem kukacosodik. Szépen beissza az arcom és az illata is semlegesen kellemes, púderes, krémes.
És akkor a hatás. Hát le a kalappal. Rendszeres használattal, tisztítás után, főleg radírozás után szuper sima lett a homlokom tőle, az arcomon a pórusok kisebbek. Már a szem alatti részre is kenem.
Mostanában látom a különbséget, azért is írok most véleményt róla. Remélem nem szokja meg a bőröm és hosszú távon is ilyen jó lesz. Már boldog boldogtalannak ajánlottam. Megéri a pénzét még teljes áron is.

Adrienne Feller Rose De Luxe Hidratálókrém

Adrienne Feller Rose De Luxe Hidratálókrém
2021. november 29.

Termékminta útján jutottam hozzá. Az összetevőket olvasva elaléltam mennyi jóság van benne. Nagy reményekkel kentem fel. Állagát tekintve könnyed vizesebb krém, de nem olajos / zsíros bőrre találták ki. Fénylik tőle az arcom miután beszívódott. Pár napja használom a termékmintát éjszakára pont emiatt.
Amit meg kell említenem, hogy brutál szaga van. Igen, szaga. Nem, nem illata, szaga van.
Nyáron megvan a Tesco-s sárga szúnyogirtó gyertya szaga? Na olyan. Felkenés után is félórával még szúnyogirtó szagom van és kézmosás után sem jön le az ujjaimról. Brutális, ezért nem is venném meg. Iszonyat csalódott lennék vásárlóként ha 12 ezerért vennék egy terméket aminek szaga van és végül nem tudom emiatt használni. Kár érte meg csodásak az összetevők.

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk
2021. november 21.

Olajos, zsiros a bőröm de szuperül teljesít rajta. Ez az egyetlen maszk aminél nem mosom le a maradékot hanem bemasszírozom. Kiegyenlít és kellemes az illata, olyan kis semmilyen de nem is ez a lényege. Nekem kisimítja az arcom, mindig veszek belőle pár darabot ha Rossmannban járok.