veruka

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém
2018. január 17.

Szeretem. Remekül beszívódik, hidratál, puhít, nem fullaszt. Nálam bevált.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Regeneráló Szérum Külső Káros Hatások Ellen

Yves Rocher Elixir Jeunesse Regeneráló Szérum Külső Káros Hatások Ellen
2018. január 12.

Nagyon szeretem. Több YR krémem van (4 + 1 termékminta), ez a kedvencem. Nyugtat, frissé teszi a bőröm, feltölt, és mintha feszesítene. Nem teljesen értem, mivel van ráncokra való YR-m is, de ez éri el nálam azt a hatást, mint amire azt vettem... Timitami véleményét szinte teljes egészében én is írhattam volna ami a bőrtapasztalatokat illeti. Nekem a sebo vegetal a heti párszori komfort-ápolás-szépség krémem, ez pedig a csodaszer-jutalom kategória.

Palette Color&Gloss Tartós Hajszínező

Palette Color&Gloss Tartós Hajszínező
2018. január 1.

Már kétszer használtam a kávébarna színt, jó tapasztalatom van. Érzékeny a fejbőröm, erős hajhullással küzdöttem évekig, így félve próbáltam ki. Első alkalommal ezért fele ideig hagytam csak fent, de így is szép színt adott. Másodjára teljes időre hagytam, valóban sötétebb lett az eredmény, szinte fekete, de nem volt így se bántó vagy mű. Pár mosás után szép, természetes lett, visszaadta az eredeti hajszínem.
Mivel majdnem naponta mosom a hajam, nekem sztem tovább bírja, mint 24 mosás, már túlvagyok 30-on is és még BŐVEN tart a szín.
Egy kicsit csípi ugyan a fejbőröm, és pár napig hámlik (gondolom csak lemaródik valami amire ez a reakció).
Ezzel együtt, nekem bevált, szeretem, nem pánikolok a hajhullás miatt mert nem fokozta, az ára jó, akciósan meg remek.