Vestara

Regisztráció dátuma: 2014. december 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 1.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Chanel Stylo Yeux Tartós Szemceruza

Chanel Stylo Yeux Tartós Szemceruza
2020. szeptember 2.

Nagyon szép intenzív színek vannak, krémes, de tartós, ami nagyon ritka párosítás! A Jungle green árnyalatot vettem, ami gyönyörűen irizál.

Chanel Le Liner De Chanel

Chanel Le Liner De Chanel
2020. szeptember 2.

Nagyon szépek az új színek, szerintem mindenki tud a szem/bőrszínéhez illőt találni közülük. Én a bordót választottam, igazi őszi szín! Kicsit lassan szárad, de utána tökéletes.

eos Hand Lotion - Cucumber

eos Hand Lotion - Cucumber
2020. március 15.

Végre egy friss illatú kézkrém, ami nem émelyítő vaníliás vagy nagymama szagú!
A csomagolása nagyon praktikus és szép, habár a tartalma az tényleg nem túl sok.
Viszont nem kell sok belőle, így nekem sokáig elég, még úgyis, hogy szinte minden kézmosás/kézfertőtlenítés után használom.
Nem kell csodát várni tőle, de erre pont tökéletes! Nem rosszabb/jobb, mint bármelyik más drogériás kézkrém, aki ezt választja, az valószínáleg a design/illat miatt teszi.
Maximum az ára miatt vonnék le egy csillagot, de nem teszem, mert valamiből ki kell fizetni a designereket és a marketingeseket is!
Legyünk őszinték, mindenki szereti a szép dolgokat és a designos csomagolást, ne sírjunk azért, hogy emiatt drágább egy termék!
Akinek ez nem fontos, az választhat számtalan más sokkal jobb ár-érték arányú sajátmárkás termék közül.