vevibabindahaus

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Avon Naturals Eper és Fehér Csokoládé Bőrtápláló Tusolózselé

Avon Naturals Eper és Fehér Csokoládé Bőrtápláló Tusolózselé
2015. január 2.

Van valakinek még otthon elfekvőben esetleg? :D Vennék! :)

Aveo Just Lovely! Tusfürdő

Aveo Just Lovely! Tusfürdő
2014. október 22.

Nagyon cuki rózsaszín madárkás a csomagolása, bár nagyon hajaz egy régebbi Balea szintén limitált tusidesignra...már tudtam, hogy megveszem mikor megláttam, szeretem az Aveo tusikat, jobban örültem volna, ha krém, a géleket annyira nem kedvelem. Szinte teljesen ugyanolyan illata van mint a Surfers Paradise-nak, a rebarbara miatt, csak a zabaione illata miatt talán édesebb picit, amit nem tudtam mi az, így utánanéztem hogy egy olasz tojásos-boros vagy pezsgős krémdesszertről van szó, nekem nem túl gejl, citromos utóillata van így nagyon különlegesnek találom, kevés is nagyon jól habzik, illata sokáig megmarad a bőrömön, elégedett vagyok vele. :)

Balea Dusche & Creme Mit Maracujaduft

Balea Dusche & Creme Mit Maracujaduft
2014. július 2.

Már vártam nagyon, véletlenül találtam meg a Balea tusis gyűjtőkosárban Köki DMben, csak ez az egy db volt, először nem akartam megvenni, mert kicsit ki volt folyva, gondoltam inkább polcról veszem le, de ott egyáltalán nem volt.. szóval enyém lett az utolsó (vagy első?) :D
Nagyon finom igazi édes de mégis fanyar koktélos trópusi gyümölcs illat, plusz a krémillat, mert ugye hálistennek krémtusi. És nagyon kellemes ez a cukorka-pasztell lila tubus design, legközelebb a mandarinosat szeretném megvenni. :3