vfejes

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Hylamide SubQ Eyes Advanced Serum

Hylamide SubQ Eyes Advanced Serum
2022. április 19.

A Tinamuban volt szerencsém először kipróbálni ezt a csodát. Nem vártam semmi extrát, bár a Skin tesóját is imádom, mégis döbbenet volt. Azonnal látszik a hatása, és nálam a peptidek amúgy is látványos javulást szoktak elindítani a száraz és ekcémára hajlamos bőrömön (igen, szemkörnyéken is van), azonnali megkönnyebbülés volt.

Azóta a Deciem már bejelentette a Hylamid megszűnését és a meglévő készletek kiárulását, így sehol sem, csak náluk tudtam megrendelni. Vártam vagy 3 hetet, mivel benne volt a Húsvét is, de megérte! Imádom, kentem azonnal :)

PS: Valóban drága, de aki tudja miről írtam fent, az ezt nem nagyon fogja nézni... Nem mellesleg szerintem iszonyat mennyiség van egy üvegben, nekem kb 1 csepp elég, sok is.

NIOD RE: Pigment

NIOD RE: Pigment
2022. március 11.

Elképesztő, amit elértem vele 2 hét alatt! Hozzáteszem, nem egyetlen szereplője a rutinomnak, igen sok oldalról nyírom a pigmentfoltokat. Ez inkább makacs májfolt, de több apró van arcvonalban, sajnos ez nálunk genetika - ahogyan szeplős is voltam mindig (nem erősen).

Már egészen elengedtem a dolgot, hozzáteszem, nem tudtam igazán hatékony lenni nyáron. Szeretek nagyon úszni és szabadban lenni, gyerek is kicsi volt, úgy nagyon nehéz, de most már könnyebb. Lehet a végén kinyírom a foltokat, erre nem számítottam!!

Állagra vízszerű, nagyon folyékony, kifut az ujjak közül: figyelni kell rá. Nem szabad sokat feltenni, mert akkor engem csipked, de csak rövid ideig (nem hiszem, hogy ez jó amúgy). Nagyágyúk mellett használom, extrém száraz bőrön nekem eltűnik nagyon hamar. Mindig teszek alá más vizes szérumot, ami vízpótlásra szolgál. Savak mellett közvetlen nem szabad alkalmazni, mint pigmentet általában, erre figyeljetek ;)

PS fogalmam nincs, hogy bírták a többiek így lepontozni... OK, valóban drága. ... ... Fényvédő kötelező, lehet ezért nem értek el megfelelő eredményt vele? Nélküle 20 perc alatt tönkre lehet vágni fél éves küzdelmet...

Tindigo Red Velvet Intensive Antioxidant Serum

Tindigo Red Velvet Intensive Antioxidant Serum
2022. március 1.

Korábban is láttam, hogy nincs még vélemény, ami meglepett. Bár később csatlakozott csak a kínálatba, azt hiszem.

A reggelek peptides luxus széruma. Nagyon szerethető!! Személy szerint számomra a Moisture Glow jobban fekszik, mert az testesebb. Mindkettő krémes állagú szérum, száraz, érzékeny bőrűek nyugodtan tekinthetnek aranyként rá. Rétegezni szoktam mindkettő előtt (és után), tekintve extremitásaimat, hya vagy más folyékony toner / géles állagú vízes alapú első lépéssel. Picit pirosas színű, könnyű krémes szérum. Az én sivatagom elnyeli :D

Drága, de az összetétel alapján ez nem meglepő, tekintve, hogy alapból csak 4 féle peptid, Cica, Squalane,anitoxidánsok és nyugtató összetevők vannak benne. A márka rendszeresen ír ki akciókat, így azért ebből lehet faragni.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ