Best of Beauty 2019

vfejes

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Bvlgari BLV II

Bvlgari BLV II
2019. július 14.

A tavasz. Amikor kisüt végre a nap, a levegő cseresznyevirág illatával van teli. Végre leteheted a télikabátot, több időt lehetsz a szabadban. Nekem ez az illat. Értem miért megosztó. Kifújás után erős citrusos illatot érzek (?), valóban azt hinném uniszex lehetne, ha nem szabadna le olyan gyönyörű friss ibolyás, íriszes friss gyönyörűséggé. Rajtam nagyon tartós az edp, akin nem, annak érdemes utána nézni, hogy mi lehet az oka. (Nem mindegy hova fújja, milyen a bőr hőmérséklete, nedvességtartalma, mikori a parfüm, esetleg edt - van erről rengeteg cikk a neten)

Update 2019. Évek óta őrzöm azt a 30 ml-es kiszerelést, amit annyira óvok... Köztudottan nem beszerezhető már, egyike a régi klasszikus Bvlgari legendának. Igazi fanyar, kék felhő, igenis a viselőjének szokni kell hozzá. Nem igazán a 20-as korosztály parfümje mégsem: fűszeres és mégis van a leszáradásban egy a Bvlgarira oly jellemző púderes halvány alap. Mesterkélt, ravasz darab, nekem az igazi nyár is, sőt, tavaly meleg volt az ősz, hordtam majd októberig. Remélem marad még, míg sikerül kijönni még egy kék illattal nekik. Ő az egyik olyan szerelem, amit soha nem fogok elfeledni.

Dr. Kelen Fitness Shape Mélyzsírégető Krém

Dr. Kelen Fitness Shape Mélyzsírégető Krém
2019. június 14.

Szerintem ez egy tök szuper cucc. Nyilván nagy csodát nem kell várni tőle és csak ésszel, csajok! Szembe, orrba nem turkálni! ... :-DDD

Edzés előtt, nem fóliával, akár este kenve, reggel úszva is használtam. Az, hogy mennyire csipked, a mennyiségtől is függ, de szerintem működik. Nálam amúgy mindegyik működik, ha nem csak ettől várom a nagy csodát, hanem mellette rendszeresen edzek és nem zabálok, mint az őrült... Elmúltam idén 40, hát rámfér egy kis kényeztetés :) Az tuti, hogy én a 40 fokban ezzel nem fogom magam betekerni, de megvettem a nagy kiszerelést is, sokkal jobban megéri és, ha nem találok jobbat, ezt is fogom újravenni, nem a 150 ml-es Oriflame / Avon és egyéb piramisjátékot 3000-ért.

Ja igen, hát kezet nem árt mosni utána.

Huda Beauty The New Nude Palette

Huda Beauty The New Nude Palette
2019. április 23.

Hónapok óta szemezek vele... a hétvégén Szófiában voltam a barátnőmnél és... hát 20% volt a Sephorában. Először nem vettem meg, aztán másnap visszamentem érte mégis. Azért egyébként, mert mindenki pontosan ugyanazt említi, hogy rózsaszín és lila. Ez valóban igaz, de nem a szó szoros értelmében, mert a végeredmény mégis nude-os. Az én zöld szemem világít emellett a színvilág mellett és a világos hajam és bőröm mellett is nagyon mutatós. Egyelőre két színt használtam, UD alappal, de a minősége elképesztő. Talán nem olyan puhák mind a rose remastered palettában, de nem foltos és gyönyörűen satírozható. Nagyon örülök neki, hogy visszamentem érte, igazi kincs (a palattagyűjtők tárában, de biztosan folyamatosan fogom használni). Updatelek, ha nem felejtem el :)

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ