vfejes

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Cat in the Beautybox
Regisztráció dátuma: 2015. január 6.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Tindigo Moisture Glow Peptide Serum

Tindigo Moisture Glow Peptide Serum
2021. április 28.

Nekem ez hűha! Egész egszerűen imádom. Első használat után egész este olyan puha és bársonyos volt az arcom, mint a babacica bundája. Nem tudtam megállni, hogy ne tapizzam! 🤪😁 Pár hét után alapvetően jobb a bőröm szerkezete, persze sok minden más is van a rutinomban, de annyira vagyok már (sajnos) régi motoros, hogy tudjam, ez a szérum nagyon jó nekem!

Ildi többi termékéhez hasonlóan kozmetikailag kifogástalan, illat és egyéb csúnyaságmentes. Plusz pont a márka filozófiája, vegán és állatkísérletektől mentes.

Tindigo Soft & Silky Gentle Enzym Peeling For Sensitive Skin

Tindigo Soft & Silky Gentle Enzym Peeling For Sensitive Skin
2021. április 28.

A lányom még nincs egész 12, de ezt a cuccot egyszerűen imádja. A kiskamasz minden problémájával küzd és fehér, extrém érzékeny a kis pofija, ekcémára hajlamos. Pár hét után csodaszép a bőre (persze, mikor figyel rá). Az első alkalommal nagy kerek szemekkel nézett, hogy tényleg, ilyen kence is létezik?! Azonnal megnyugtatta a bőrét, de mégsem ült rá, mintha ott sem lenne és mégis. Figyelnem kell, heti 2-3 x használja maximum, ne essen a ló túloldalára. ❤️🌷

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30

Paula's Choice Defense Essential Glow Moisturizer SPF30
2021. március 12.

Alig egy hete használom a kis deluxot, amit kíváncsiságból rendeltem a Skinsmarton tankolás során. Paulával kb. 6 éve kezdődött a viszonyom, ő volt az, ahol először mondtam, hogy hű, ilyen létezik?! Most sem csalódtam.

Nagyon kellemes krém nagyon szép összetevőkkel. Olyan fizikai, hidratáló, fényvédős nappali krémet kerestem, amit szeret a száraz, érzékeny, ekcémára és szeplőkre, pigment foltokra hajlamos fehér bőröm. Nem szoktam az arcom simogatni, de kifejeztten meglepett, hogy milyen fantasztikusan sima, puha és kellemes a bőröm érzete. Nyilván ez a rutin más tagjain is múlik, de nagyon jól esett. Aki azt írta, színezett, rossz helyre írt, keveri valamivel - mert nem az (jó, picit szürkésfehér - gondolom természetes alapon)

Eredetileg nem akartam a nagy kiszerelést megvenni, esetleg később. Csakhogy nagyon megszerettem és még tart az akció, ezért most megrendeltem azt is. Lehet nélküle élni, de nem érdemes.

PS: hosszú távon minden fizikai összetevős spf krém szárít, ezért én vizes bázisú szérumok fölé kentem fel, azokat pedig törölköző száraz bőrre. A bőröm konkrétan eltünteti, szóval nem tudom kinek marad meg az arcán, de lehet nem száraz a bőre.

Bónusz, hogy napi 8-10 órákat is ülhetek egy átlagos napon gép előtt, ez pedig a kék fénnyel szemben is hatásos védelmet ígér. ❤️

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ