vgeorgina

Regisztráció dátuma: 2020. február 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. február 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Avène Tolérance Extréme Emulsion

Avène Tolérance Extréme Emulsion
2020. június 26.

Nem gondoltam volna, hogy valaha lecserélem a TO hidratálóját, de beigazolódott, hogy gomba okozta pattanásaim vannak, amire rengeteg helyen ajánlják ezt a krémet (ellentétben az előbbivel, mert az táplálja ezeket a pattanásokat). Vettem is gyorsan itt a Krémmánián, mostanra használtam el az első tubust, és egyszerűen imádom. Sokkal jobban hidratál, mint eddig bármi, amit próbáltam, tényleg nem bántotta az érzékeny bőröm, teljesen eltüntette a száraz foltjaimat, egyéb termékekkel kiegészítve a pattanások is eltűntek, ő nem okozott többet, mitesszereket sem stb. 5* egyértelműen, és mostantól bizony ez a kedvenc hidratálóm. Külön plusz a steril adagoló (az elején és a végén kicsit küzdős, de szerencsére, akitől vettem szólt előre, hogy inkább oldalasan nyomjam, így nem fog ömleni belőle a krém, a végén meg hát igen, ki kell préselni, de cserébe valóban steril, ellentétben más adagolókkal :))

Alverde Aqua Hydro Waschgel Meeresalge

Alverde Aqua Hydro Waschgel Meeresalge
2020. május 29.

2020.február: Egyszerűen tökéletes. Eltávolít minden sminket és szennyeződést egyszerre, nem is beszélve az ár érték arányról...:) Igyekszem natúr termékeket használni, emellett elég problémás a bőröm is, az összes termék közül úgy gondolom ez a napi szépségápolási rutinom egyetlen biztos alapja, a többivel még kísérleteznem kell mellé.

UPDATE: Az alkohol és a parfüm miatt lecseréltem, nem rossz tartaléknak, de szárít rendesen, ami 1-2 hónap után még nem szembetűnő, de ennyi idővel már igen. Illatra is nagyon átütő már az alkoholszag. Mínusz 1*, és sajnos bizony ő nem egy jó alap már így számomra.

Isana Yoghurt & Fruit Krémtusfürdő

Isana Yoghurt & Fruit Krémtusfürdő
2020. május 29.

A Rossmann rendelésem mellé jött ajándékba, alapból előnyben részesítem a natúrkozmetikumokat, főleg tusfürdők esetén (ahol jóval kedvezőbb áron is hozzá lehet jutni), de úgy voltam vele, hogyha már itt van elhasználjuk a párommal, nem kukázok ki egy teli terméket. Hát, nem volt jó ötlet. Fürdés után kiütéses lett az egész lábam, a térdem be is dagadt, még az arcom is, pedig oda nyilván nem kentem, csak a kezemen lévő kis maradékkal nyúlhattam az arcomhoz. Az SLES lesz a kiváltója sejtésem szerint, szóval továbbra is életem döntése, hogy abbahagytam ezeknek a termékeknek a használatát :D