via0408

Regisztráció dátuma: 2018. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Aquolina Pink Sugar Creamy Sunshine EDT

Aquolina Pink Sugar Creamy Sunshine EDT
2022. április 30.

Nagyon élvezem ezt a parfümöt. Azt hiszem, megtaláltam a nyári illatomat. Rajtam felfújáskor egy az egyben hozza az anyaillatot, de aztán a gyümölcsösség (amit abban nem annyira szeretek) hamar visszaszorul, utána pár órán át édes-kókuszos-ilangos-rágógumis könnyű nyaralós illat, de azért ott van egy kis fűszeresség a mélyben, aztán minél inkább leszárad, annál ánizsosabb lesz (tudom, hogy nincs is az illatjegyei között, de esküszöm, hogy érzem), talán a szantál és a moha kesernyéssége együtt teszi. Kicsit szúnyogirtós és én nagyon imádom! Szerelem volt első illatolásra. Majdnem helyben megvettem a Müllerben, aztán úgy voltam vele, hogy előbb inkább kipróbálom, hátha csak fellángolás, de ott maradt az illata a bőrkabátomon, és hát.... kevesebb mint 24 órán belül elindult hozzám a Notinós csomag. Azért, hogy ne csak áradozzak: a creamy sunshine intenzitása sokkal kisebb, mint a pink sugaré, ami engem személy szerint nem zavar, de ha valaki szeret csíkot húzni, akkor ez gond lehet. Azért kibírja nap végéig, csak teljesen bőrközeli lesz. Azt is meg kell hagyni, hogy nem ez a legharmonikusabb illat valaha. Kicsit rendetlen, kicsit szétszórt, de azért nagyon vidám. Nem tudom, szerintem pont jó:D

Omnia Profumi Cristallo di Rocca

Omnia Profumi Cristallo di Rocca
2021. március 30.

Vakvásárlás volt, és határozottan a szerencsésebbek közül való, de azért nem mondanám az illatot safe buy-nak. Lehet, hogy az én orrom működik rosszul, de felfújás után van benne valami bőrös, motorolajos, ami pár perc után leginkább ahhoz az algás pakoláshoz kezd hasonlítani, amit a kozmetikusom használ. (hogy ez melyik illatjegyek kombinációja, azt nem tudnám megmondani, talán a muskátli a hibás) De egészen tetszik. Jól áll ez a kesernyésség az édes alapnak, és ahogy múlik az idő, úgy csökken az érdesség és úgy lesz egyre krémesebb az illat. Olyan 4-5 óra után rajtam már egészen bőrközeli, de még nem érzem úgy, hogy újra kéne fújnom. Most nagyon fini, vaníliás-krémes, enyhén fűszeres, épp egy leheletnyit kesernyés (de tényleg alig), emlékeztet kicsit a Maderára. (Amit egy időben szintén meg akartam venni, csak aztán valahogy mégsem). Szóval egyelőre elégedett vagyok a vásárlással, de majd meglátjuk, hogyan működünk együtt. Az is lehet, hogy kedvenc lesz, az is lehet, hogy nagyon nem:)

Essence Witch Side Szemhéjpúder Paletta

Essence Witch Side Szemhéjpúder Paletta
2021. február 28.

Kifejezetten szeretem ezt a palettát. Kellemes pozitív meglepetés. A színválaszték tökéletes a hétköznapokra. A mattok jól építhetőek. Kétfajta shimmer van a palettában, az egyik egy vajpuha szatén, a másik - a márványos - egy átlátszó csillám. Az egyik nem igazán fényes, a másik nem igazán telített. De őszintén szólva, én pont ezt szeretem bennük. Nem mindig jön be, amikor a shimmerek annyira fényesek, hogy két utcával arrébbról is látszanak. Ezek nagyon kis visszafogottak, de a márványos színekkel fel lehet dobni a szaténokat, ha az ember azt akarja. Nagyon változatos sminkeket lehet készíteni a palettával. 2 színt nem értek: a kéket (ami amúgy nagyon szép, csak semmivel nem kombinálható), és az egyik középtónusú barnát (amiből szerintem teljesen fölösleges kettő), de ennek ellenére jár neki az 5 csillag.

1 MÁRKA