via0408

Regisztráció dátuma: 2018. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

imPRESS Press-On Manicure

imPRESS Press-On Manicure
2020. június 4.

(Head Honcha)
Engem eléggé megnyert. 4-ik napja van rajtam - és rendesen meggyepáltam, de még mindig tart. A legtöbb köröm erősen csücsül a helyén, és csak egyik másik oldala kezd elengedni. Nagyon szép, természetes hatású, és nem túl hosszú. Nem zavar semmiben, simán lehet gépelni vele, és mégis szép, rendezett hatást ad. Egy dobozban harminc köröm van, ha valamelyik elenged, van helyette csere. Majd visszacsekkolok, meddig tartott egy doboz, de első blikkre szerintem közelíteni fogja a 2 hetet:)
8. nap
Még 11 köröm van a csomagban, amely kiad egy teljes manikűrt. Három körmöt még nem kellett cserélnem, és egyelőre nem is mutatják jelét annak, hogy le akarnának jönni:) Szerintem, ha valaki kevesebbet piszkálja és kínozza a körmeit, mint én, simán sokkal tartósabb hatást is elérhet. Pozitívum, hogy abszolút nem látszanak "gagyinak". Egy barátnőm például megkérdezte, hogy körmösnél voltam-e, mert azt hitte, hogy géllakk.

Lush American Cream Parfüm

Lush American Cream Parfüm
2020. április 9.

Hűha, ez meglepett, nem erre számítottam. Én szintén nem találom benne az epret, sőt semmi gyümölcsöset sem. Rajtam ez eleinte marcipános szappan, aztán színtiszta marcipán illatú. Kifejezetten tetszik, de azt meg kell hagyni, hogy kifújás után nem ez a kedvenc illatom - az első 5 percben van benne valami bántóan szintetikus tuttifrutti akkord, ami menet közben eltűnik, kevésbé lesz szintetikus (gondolom, ez az eper). Nagyon édes illat, és könnyen mehet át fejfájdítóba. Biztos, hogy nem fújnám olyan napokon, amikor frontra számítok. Se nagyon melegben. Tavaszra vagy hűvösebb nyári napokra ideális. A tartóssága, sillage-a teljesen oké:) A kapcsolatunk még az ismerkedés fázisában van, szóval egyelőre nincs szerelem, de szeretem a marcipános illatokat, úgyhogy minden elképzelhető:D

Jil Sander Simply EDP Poudrée

Jil Sander Simply EDP Poudrée
2020. március 17.

Kellemes, púderes illat. Nem poros, inkább krémes és nem bántóan édes, van benne valami savanykás, amitől nagyon is hordható. Szerintem kifejezetten nyári, tavaszi illat. Túl könnyed őszre és télre. Kicsi a kiterjedése, és közepesen tartós. Arra pont jó, hogy az ember magára fújja edzés-zuhanyzás vagy esti fürdés után. A magam részéről szeretem a testes, púderes illatokat, így nekem ez egy kicsit semmilyen. Olyan, mint egy kellemes illatú arc- vagy kézkrém. Nem zavar, sőt, tetszik, de ritkán jut eszembe, hogy úgy magamra fújnám. (Mellékes megjegyzés, de ha valaki úgy járna, mint én, hogy megvenné az Intense verziót is, hátha az tartósabb, édesebb, vagy tartalmasabb, a válasz: nem. Pontosan ugyanilyen illata van. Jó, talán kicsit édesebb és szárazabb, de alig detektálható - Annyira leheletnyi az eltérés, hogy a társaságod biztosan nem fogja érezni, de neked is nagyon gondolkodnod kell majd rajta, melyik illat melyik.)

1 MÁRKA