Viatzio

Regisztráció dátuma: 2014. október 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2017. december 30.

Én soha nem használtam ezelőtt bronzosítókat, de nyáron lecsaptam erre nyilván a nagy hype miatt, és imádom, hónapokig minden egyes nap használtam. Most télen néha pihentetem, de már ígyis jócskán leértem az aljára, alig várom, hogy következő nyáron újat vegyek. Én az USA-ban vettem, így úgy emlékszem olcsóbbra jöttem ki, mintha itthon venném meg, de sajnos a PF ott is noha drogériás, de drágább kategória. Isteni az illata, az egyetlen dolog, ami zavar, hogy feleslegesen nagy a csomagolása, de szépnek szép, így emiatt nem vonok le pontot. A Light bronze árnyalatot vettem, kicsit aggódtam is, hogy talán túl világos, de még az én nem kimondottan hőfehérke bőrömön is mutat, és nagyon természetes, nem narancssárgás, egyszerűen tökéletes.

Dr. Chen Patika Ligetszépe Olaj Kapszula

Dr. Chen Patika Ligetszépe Olaj Kapszula
2017. november 19.

Jó pár hónapig szedtem a napi 4 szemet, más vitaminokkal együtt, és nagyon jót tett a szörnyen száraz, mégis pattanásokra hajlamos bőrömnek, illetve a hajamnak is. A nyári kb. 3 hónap kimaradt, valahogy nem sikerült a napi rutinomba beilleszteni a vitaminszedést. Ez kombinálva az étkezési szokások felborulásával, ahhoz vezetett, hogy megint jól kiszáradt, kipattogzott a bőröm, de úgy, hogy olyan már 1-1,5 éve nem volt....hál'isten azóta minden visszatért a régi kerékvágásba, és a bőröm is helyrejött. Köszönhetően a vitaminok rendszeres szedésének, megfelelő hajápolásnak (semmi különös rituáléra nem kell gondolni), és a 3 hónap páradús környezetnek :) sosem volt még ilyen szép a hajam.

Mizon Snail Wrinkle Care Sleeping Pack

Mizon Snail Wrinkle Care Sleeping Pack
2017. május 13.

Én nagyon megszerettem, rendszeresen használom (kb. csak olyankor nem, mikor hajat mosok és kiengedett hajjal alszom). Igazából nem ránctalanító hatása miatt vettem (bár 1-2 helyen már most is hasznát veszem), hanem azért, mert az öregedésgátló termékek általában jól hidratálnak.Eléggé ragadós, de nem is szükséges sokat kenni belőle, mert jól eloszlatható, és nagyon jól hidratál, kisimít. Úgy érzem a foltok is gyorsabban halványodnak, mert tényleg gyógyítja a bőrt. Nagyon jól lehet vele masszírozni is, mikor felkenjük, ami kimondottan jól esik egy hosszú, stresszes nap végén. :) Nagyon örülök, hogy rátaláltam, főleg hogy a közeljövőben szerintem ő fogja megmenteni a száraz bőrömet egy kb. 10 órás agyonlégkondizott repülőúton. Mindenképpen 5*, sanszos, hogy újraveszem, ha elfogy.