Best of Beauty 2019

vica85

Regisztráció dátuma: 2015. április 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dove Baby Rich Moisture Head To Toe Wash

Dove Baby Rich Moisture Head To Toe Wash
2018. november 19.

Mi szeretjük az állagát, és hatalmas plusz pont a pumpás adagolófej miatt. Kisfiamnak nem problémás a bőre, de amióta ezzel fürdetjük, tényleg hidratáltabb. Az illatát viszont annyira nem szeretjük; valahogy nem annyira babás, de összességében tetszik.

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2018. április 19.

Sokáig nézegettem, mire rászántam magam a vásárlásra - nem egy olcsó cucc, na. :) Tulajdonképpen szeretem, az állaga tényleg szinte krémes, tartós is, de én is egyetértek azzal, hogy lehetne picit sötétebb; bár így meg lehetetlen túlzásba esni vele. Az illata kellemes, nagyon sokáig érezhető, ez lehet, egy idő után már túl sok, engem nem különösebben zavar.
Bár eleinte furcsán nézegettem a kis applikátort, végül mégis az vált be felvitelhez, amit aztán ecsettel eldolgozok; ha csak ecsetet használtam, nagyon nehéz volt építeni a színt.
A tükör viszont teljesen felesleges, enélkül sokkal barátságosabb lenne a mérete is.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2018. április 19.

Nem rossz, de azért nem a legtutibb a piacon. Szerencsés vagyok, csak a szemem alatt használom, arra egész jó. Szépen fed, nekem a ráncokba sem ül be - feltéve ha használok előtte krémet is- , könnyű eldolgozni és szépen egybeolvad a bőrömmel. Ami a hátránya nálam, hogy pár óra után átfénylik, így viszont már ár-érték arányban annyira nem éri meg.