Vica89

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. február 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Colgate Max White Fogkefe + Fehérítő Toll

Colgate Max White Fogkefe + Fehérítő Toll
2017. február 26.

Most kentem fel 3. alkalommal a gélt, ezért a fehérítő hatásáról még nem tudok nyilatkozni, csak a használhatóságáról. A fogkefe szerintem teljesen jó, a gél felkenése nehézkes, ragacsos, nehezen eloszlatható. Amit nem értek, hogy ugye nem kell lemosni, de nyilván a gél egy idő után eltűnik és a gyomorban landol. Ennek nincs valami egészségkárosító hatása? Erről irhattak volna pár szót a tájékoztatóban. Felkenés után elég kényelmetlen úgy tartani az embernek a száját, hogy ne nyalja le rögtön az összes gélt, és szerintem nem is szárad meg annyira, hogy a későbbiekben kényelmesen lehessen beszélni, vagy akár csak csukott szájjal ülni.
Már a 2. alkalom után észrevettem egy kis fog érzékenységet, de egy éjszaka alatt elmúlt, ezért még adok neki pár alkalomnyi esélyt.
A fehérítő hatással kapcsolatban majd jön az update, addig adok neki egy 3 ast.

dr. Organic Snail Gel Csigagél

dr. Organic Snail Gel Csigagél
2016. május 6.

Az illata megszokható, elsőre kicsit furcsa volt, az llaga nagyon jó, hamar beszivódik, viszont nekem sem hidratál eléggé. Egyéb hatást nem tapasztaltam eddig.

Timotei Pure Sampon Normál és Zsíros Hajra

Timotei Pure Sampon Normál és Zsíros Hajra
2016. május 6.

A valaha volt legjobb samponom! az összetevők csodásak, én 2x mosom meg vele a hajam egy hajmosás alkalmával, nem vettem észre, hogy kevésbé, zsirosodna a hajam, viszont azt sem, hogy jobban. Igy is - ugy is 2 naponta mosom, szóval ez a sampon a legjobb választás a gyakori hajmosóknak. A hajam illatos és rengetegen megjegyezték, hogy milyen csillogó. :)