vicacat

Regisztráció dátuma: 2012. október 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

P.Shine Japán Manikűr

P.Shine Japán Manikűr
2014. február 17.

Én tipikusan az az ember vagyok, akinek a haja egy év alatt akár 25 centit is nő, és mint ilyen esetben általában, a körmeim kegyetlen gyengék. Évekig műkörmöm is volt ennek kiküszöbölése miatt, 5 hétig nőttek, mire kellett mennem töltésre. Erről már leszoktam, nyáron egész jól nőnek a körmeim, de soha máskor. Pasi megrendelte nekem ezt, az eredeti P.Shine-t, január közepén van a szülinapom, azóta 3-szor kezeltem a körmeimet mind a 2 porral, és már az első kezelés után éreztem, hogy ez nagyon jó lesz:) Azelőtt 2 -3 hetente kellett visszareszelni a körmeimet, most meg másfél hét eltelte után már olyan hosszúak a körmeim, mint amikor lenőtt a műköröm. Amikor mandulára reszeltem, semmi baja nem volt, az pedig az én hülyeségem, hogy nekem csak a kocka kell, a sarka néha lepattan, de kell is, hogy ne legyen természetellenes. Soha ilyen egészséges nem volt a körmöm, nekem mindig lemezesen vált, barázdás is volt, össze-vissza beszakadt, ha kicsit is megnőtt, most pedig olyan szép hosszúak, hogy sokszor nincs kedvem kilakkozni, pedig az elmúlt 3 évben szerintem max 2 nap volt, amikor nem volt rajta lakk, olyan szépen fényes! Egyáltalán nem sárgák a körmeim, mindössze alaplakkot kell használni... És dolgozom, takarítás mániás vagyok, naponta 2-3 alkalommal mosogatok, és nem használok kesztyűt, mondjuk eléggé környezetvédős cuccokkal tartom a tisztaságot. Hogy mennyire tartós rajta a lakk, nem tudom biztosra, mert max 3 naponta átlakkozok. Egyik körömerősítő olaj, vagy lakk sem tett ilyen csodát velem, mint ezt a kis készlet! Igen, drága, de nagyon sokáig elég (erről beszélek,ami a képen van). Macerásnak nem érzem, hetente max 20 perc hadd férjen bele, hogy csak magammal foglalkozom... Azt furcsa megszokni, hogy a reszelőt egy irányba húzni csak, de megéri odafigyelni rá!

Tab Mézes-Tejes Hajpakolás

Tab Mézes-Tejes Hajpakolás
2013. augusztus 11.

A gránátalmásat vettem először, de mikor azt elhasználtam, áttértem erre, mert kicsit untam, hogy az elmúlt 1,5-2 évben csak gránátalmás balzsamjaim vannak... (Ja igen, mert mióta szilikonmentes samponokkal mosok hajat, csak ezt használom balzsamnak, azelőtt volt vagy 3-4 termék, amit a hajamra kentem) A hatása nagyon jó, én az illatát kicsit nehéznek érzem, meg úgy érzem lapítja a hajamat a gránátalmással szemben (meg ezt nehezebb kimosni) 4 csillagot azért kap csak, mert van benne szilikon (de nem tudok -akarok- ezekről a termékekről lemondani:) ) és kicsit nehezen kimosható. De az egyik legjobb termék, szerintem leveri a kiszerelésben kisebb, árban jóval drágább márkásabb darabokat is.

Tab Gránátalma Hajpakolás

Tab Gránátalma Hajpakolás
2013. augusztus 11.

Nekem a legeslegjobb pakolás, amit próbáltam, bár tény, hogy festett és száraz is a hajam (alapból göndör). Mivel még az én hajamra is nagyon sokáig elég, ezért lecseréltem a mézesre, de ha az elfogy, visszatérek erre, százszor jobb, könnyebb kimosni, mint azt. Azt az egyetlen szilikont sajnálom, hogy benne van, ezért kap csak 4 csillagot, amúgy naaagy, kövér 5-ös lenne:)