vicacica

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2018. május 24.

Update 05.20. Ezt meg kell osztanom veletek!! Az EL lányoknak van egy készüléke. Három ponton hozzáérintik az arcodhoz (homlok, arc, nyak), és kiírja, hogy melyik alapozó lesz jó a színeidhez! Nincs melléfogás, nincs kidobott pénz. Hát ez már mekkora királyság 😊😊 Ha másért nem, csak ezért is érdemes bemenni hozzájuk! A készülék csak a szaküzletekben van Douglasban, Marionnaudban stb nem rendelkeznek vele. Próbára fel!!

Olyan ellentmondó véleményeket olvastam, hogy kíváncsi lettem, és úgy éreztem ezt ki kell próbálnom, tehát betértem egy EL szaküzletbe. Egy kedves eladó hölggyel kiválasztottuk az árnyalatot (4N1), ő felapplikálta rám…és nagyon megszerettük egymást (mármint az alapozóval 😊).
És a tapasztalat: Enyhe-közepes fedés, selyemfényű, nagyon természetes végeredmény. Nem ül bele az apró ráncokba, és a munkanap végére még mindig ugyanúgy néz ki, mint reggel, amikor feltettem! Nem szárít, és nem fénylik át. Ha kicsit fáradt, fakó a bőröm, ez az alapozó akkor is működik, és friss egészséges fényt ad. Több felső kategóriás alapozót használtam már, és ő a legjobbak között van.
Javaslat: Az állaga nagyon folyékony, de ha nem akartok pumpás adagolót venni hozzá az sem baj. Mutatóujjal lefogod a kiöntőt, felrázod, és ami az ujjadon marad azt fel pöttyözöd az arcodra. Próbáljátok ki, szerintem így a legegyszerűbb használni.