Vicamici

1960 pont

Regisztráció dátuma: 2016. december 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

1960 pont

Regisztráció dátuma: 2016. december 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Love Beauty and Planet Testápoló Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Testápoló Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2019. szeptember 19.

Nekem nagyon tetszik az illata.Meghatározhatatlan különleges illat. Elég fűszeres és picit tolakodó, de nagyon kellemes. Egyik nap reggel a tusfürdőjével zuhanyoztam, majd testápolóztam és a boltban megkérdezték tőlem, hogy mi ez az isteni kókuszos illat rajtam. Ez már másodszor fordult elő velem, és a barátnőm is ugyanígy járt egyszer. Tetszik, hogy pumpás, mert így jól adagolható. Sokáig elég, jól kenhető és az illata nem csak intenzív, hanem sokáig érezni a bőrön. A múltkor viszketett a kezem, mert allergiás lettem, és ezzel kentem be, mert nem volt más itthon. A legnagyobb meglepetésemre elmúlt tőle a viszketés és puha lett a kezem. A nagyon-nagyon száraz bőrre szerintem kevés, érdemesebb zsírosabbat használni, viszont valóban jól hidratál és kellemes bőrápoló hatású. Szeretettel ajánlom.

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2019. szeptember 19.

Nagyon különleges illatú ez a tusfürdő. Szeretem a pumpás kivitelt, mert sokkal kényelmesebb így használni. Arra érdemes felkészülni, hogy ez a termék nem igazán habzik. Nagyon krémes állagú, és ahogy rákenem a testemre csak úgy árad a fürdőben a finom kókuszos szerű nem is tudom milyen, de igen különleges illat. Nekem nem szárítja a bőröm, sőt, kifejezetten puhává varázsolja. A testápolóval együtt kifejezetten figyelemre méltó termék, amit szeretettel ajánlok. Az ára kicsit húzós, de hihetetlen sokáig elég, úgyhogy végül is, ha így nézem, akkor megéri.

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2019. szeptember 19.

Nagyon finom illatú ez a testápoló. Az a legérdekesebb, hogy nem nagyon kedvelem a rózsa illatot, de ez valamiért megfogott. Hihetetlen sokáig érezni a bőrömön. Mikor felkenem, kicsit olyan, mintha réteg képződne, egy pillanatig nem kényelmes, de aztán beszívódik, majd puha és illatos lesz tőle a bőröm. Nagyon megszerettem, a tusfürdőjével együtt használom. A pumpás változatot könnyebb és élvezetesebb használni. Kicsit drága, de azért megérdemli az öt csillagot.