Vicamici

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2016. december 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2016. december 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration

Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration
2019. november 25.
(!)

Én is tesztelésre kaptam ezt a tusfürdőt. A rózsás és shea vajas testvéreit már egy ideje használom, és nagyon kedvelem őket. Sajnos ennek a tusfürdőnek nálam sem lett dobogós az illata. Kicsit furcsa a karakter, és egyáltalán nem jött át számomra a kókusz, amire nagyon vágytam. Annyira azért nem rossz, inkább olyan semleges illat, kicsi túlzással akár egy férfi is használhatná. Az állaga nekem kellemetlen. Rossz érzés, hogy egy csúszós réteg marad a bőrömön. Kicsit szárított is. Ami furcsa az egészben, hogy elég negatív véleményt írtam erről a szegény páráról, de mégis azt kell, hogy mondjam, összességében valamiért nem is annyira rossz használni. Nem dobtam ki, bár lehet kézmosónak fogom elhasználni. Kellemesen habzik, jó feltenni a bőrre, csak ez a fránya lemosás utáni nyálas érzés ne maradna rajtam.

Love Beauty and Planet Testápoló Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Testápoló Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2019. szeptember 19.

Nekem nagyon tetszik az illata.Meghatározhatatlan különleges illat. Elég fűszeres és picit tolakodó, de nagyon kellemes. Egyik nap reggel a tusfürdőjével zuhanyoztam, majd testápolóztam és a boltban megkérdezték tőlem, hogy mi ez az isteni kókuszos illat rajtam. Ez már másodszor fordult elő velem, és a barátnőm is ugyanígy járt egyszer. Tetszik, hogy pumpás, mert így jól adagolható. Sokáig elég, jól kenhető és az illata nem csak intenzív, hanem sokáig érezni a bőrön. A múltkor viszketett a kezem, mert allergiás lettem, és ezzel kentem be, mert nem volt más itthon. A legnagyobb meglepetésemre elmúlt tőle a viszketés és puha lett a kezem. A nagyon-nagyon száraz bőrre szerintem kevés, érdemesebb zsírosabbat használni, viszont valóban jól hidratál és kellemes bőrápoló hatású. Szeretettel ajánlom.

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2019. szeptember 19.

Nagyon különleges illatú ez a tusfürdő. Szeretem a pumpás kivitelt, mert sokkal kényelmesebb így használni. Arra érdemes felkészülni, hogy ez a termék nem igazán habzik. Nagyon krémes állagú, és ahogy rákenem a testemre csak úgy árad a fürdőben a finom kókuszos szerű nem is tudom milyen, de igen különleges illat. Nekem nem szárítja a bőröm, sőt, kifejezetten puhává varázsolja. A testápolóval együtt kifejezetten figyelemre méltó termék, amit szeretettel ajánlok. Az ára kicsit húzós, de hihetetlen sokáig elég, úgyhogy végül is, ha így nézem, akkor megéri.