vicedli

Regisztráció dátuma: 2021. október 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. október 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado
2021. október 11.

Pár hete van lehetőségem tesztelni, összességében elégedett vagyok vele, bár nekem személy szerint az állaga túl nehéz. Így reggel nem, csak este használom. Kvázi szempakolás érzetet kelt elsőre, de nem sokkal a felvitel után már vizes állagúvá válik, és viszonylag gyorsan beszívódik. Rendszeres használat után láthatóan simább, hidratáltabb a szemkörnyék. Nekem az állaga miatt volt nehezebb megbarátkoznom vele, de feladatát maximálisan ellátja, így megér egy misét.

Kiehl's Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner

Kiehl's Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner
2021. október 11.

Mintát kaptam belőle, pár hete van lehetőségem tesztelni. Elsőre furcsák lehetnek a benne úszkáló szirmok, de meg lehet szokni :) Nagyon pozitív, hogy alkoholmentes, így nem csípi a bőrömet, mint korábban más tonikok, amiket próbáltam. A körömvirág nyugtató hatása maximálisan érződik a használat során, a piros részek kevésbé pirosak, javulnak a bőrhibák. Illata alig van, az is kellemes. Jó érzetet hagy maga után. Reggel és este is használom, micellás víz után.

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
2021. október 11.

Mintát kaptam belőle, néhány hete használom. Összességében nagyon pozitív a tapasztalatom vele, szépen beszívódik, nem hagy olajos réteget maga után, és lefekvés előtt különösen megnyugtató a levendula illata. Korábban soha nem használtam olajat, így nagyon kíváncsi voltam erre a termékre. Amióta használom, szebb és egyenletesebb az arcbőröm. Az egyetlen negatívum talán a magas ára lehet, ugyanakkor sokáig elegendő.