Vichy

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Charlotte Tilbury Magic Away Liquid Concealer

Charlotte Tilbury Magic Away Liquid Concealer
2021. február 2.

Nagyon szerettem volna, ha beválik, de sajnos ez nem jött most össze. Magával a termékkel nincsen bajom, számomra egy teljesen jó - átlagos- korrektort hozott össze Charlotte. Biztos vagyok benne, hogy a drogériában sokkal jobb korrektorokat lehet találni, fedésben tuti, viszont,aki világosításra vágyik annak érdemes lehet kipróbálni, mert a fáradtság nyomait szépen eltűnteti. Könnyű formula, nem ül bele a kis szemkörnyéki ráncokba sem és blenderrel kifejezetten könnyű eldolgozni a bőrön.
A csomagolása viszont horror, eleve a szivacsos applikátornak semmi értelme, higiéniás szempontból sem a legjobb és ha már agyon van használva a kis szivacs akkor egyszerűen nem szép látvány. Én leszedtem végül a végéről a szivacsot és külön kinyomogattam a korrektort belőle.
A kupakjának pedig imádkozni kell, hogy lejöjjön főleg, ha sikerült véletlen teljesen - ne adj isten - kicsit jobban rányomni az applikátorra.
Ha esetleg változna a csomagolás és 4 ml helyett 8ml-t kapnánk, én újravenném.
De így, hogy hamar elfogy és egyszerűen semmilyen szempontból nem jó a csomagolása sem, sajnos le kell, hogy pontozzam.
Itt még van hol fejlődnie a márkának.

Garnier Bio Hemp Regeneráló Gél-Krém Kendermagolajjal

Garnier Bio Hemp Regeneráló Gél-Krém Kendermagolajjal
2021. január 14.

Ez a krém ZSENIÁLIS. Véletlenül sikerült kicsit irritáltra széthámlasztani a fejemet, szóval kellett valamit vennem, ami nem kerül egy vagyonba (gondolok itt a gyógyszertári márkákra). Aztán a Rossmannban korzózva erre esett a választásom.
Nagyon tetszik maga az újrahasznosított koncepció, de az még jobb is ami benne van a tubusban. Gyógynövényes illatú, gyorsan beszívódó hidratálókrém.
2 nap alatt rendbe tette az irritált bőrömet. Azóta is ő az esti arckrémem. Száraz bőrtípusra én nem ajánlanám, mert nem egy nehéz hidratáló, de kombinált, zsírosabb típusoknak szerintem megfelelő lehet.
Ár-érték arányban szerintem megért egy próbát. :)

Givenchy L'Interdit EDP

Givenchy L'Interdit EDP
2021. január 14.

A legjobb "téli" parfüm, amit valaha használtam. Erős, karakteres és kicsit szexis illat, én belevaló egyéniségeknek ajánlom. Nagyon tetszik, ahogy körbeölel és a kezdeti szofisztikált nyitány után átalakul egy extra A NŐ illatba. Én munkába (is) használom, pár kollégám meg is dícsérte, párom is nagyon kedveli rajtam, szóval bejön a pasiknak is.
Valóban baromi tartós, hajon és ruhán napokkal később is érezhető. :)

1 MÁRKA