Vichy

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

The Inkey List Caffeine Serum

The Inkey List Caffeine Serum
2020. július 2.

Tulajdonképpen jó kis szemkrém, könnyű, egyáltalán nem zsíros állagú, reggelente finoman hűsítette a szemkörnyékem. Egyéb hatását nem igazán tapasztaltam. Mondjuk nagyon sötét karikáim sincsenek, maximum kialvatlanság esetén... kezdőknek érdemes kipróbálni.

Summer Fridays Jet Lag Mask

Summer Fridays Jet Lag Mask
2020. május 15.

Ez a harmadik maszk amit a #maradjotthon alatt kipróbáltam, ezt a vásárlást is beauty guruk inspirálták. Szerintem ez egy jó maszk, csodát nem művel, viszont azt érzem, hogy puhítja a bőrömet, miután lemosom magamról. Kb. félórát szoktam magamon hagyni, hogy beszívódjon, valahogy az állaga miatt nem merem éjszakára is felkenni, mert kicsit vaskosabb, krémesebb a textúrája és nem szeretnék zsíros bőrrel ébredni. Édes mentás illata van, a csomagolása nagyon millennial és praktikus is, mert az utolsó cseppig kitudjuk nyomni belőle a terméket, ráadásul jól néz a fürdőszobapolcon. :)

fresh Rose Face Mask

fresh Rose Face Mask
2020. május 15.

Cultbeauty-ról rendeltem egy 30 ml-es kiszerelést belőle, mert sok beauty guru az egekig magasztalta. Szerintem sem rossz maszk, én reggelente szeretem használni, így egy kis "löketet" ad az arcomnak és frissebbnek érzem magam. Igazi hidratálást én sem tapasztaltam, inkább csak előkészíti az arcot a következő lépésre a rutinban. Az állaga tetszik, valóban rózsaszirom darabos és zselés, az illata pedig mennyei, mintha egy rózsabokort szagolgatnék. Ami még pozitívum szerintem, hogy a márka eléggé ökotudatos, így például ez a maszk is porcelán csomagolásban van, és ha jól tudom a többi fresh terméket is porcelán és üvegcsomagolásban árusítják. Újravenni szerintem ezt a maszkot nem fogom, mert tényleg drága, de ha bármi mást is veszek még a márkától az a Vitamin Nectar maszk lesz, mivel arra még kíváncsi vagyok.