vicky93

Regisztráció dátuma: 2014. január 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. január 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 22 vétel
Megnézem

almost 1.618 SPF30+ Színezett Napfényvédő Arckrém

almost 1.618 SPF30+ Színezett Napfényvédő Arckrém
2022. december 5.

Szeretem a márka termékeit, és nagyon vártam, hogy végre legyen fényvédőjük. De őszintén szólva, nekem ez hatalmas csalódás. Nagyon sűrű, vastag, nehezen eldolgozható színezett krém, melynek a fedése egy alapozóval vetekszik. Önmagában lehetetlen eloszlatni, a megfelelő mennyiséget pláne, nedves blendert kellett hozzá használnom, de így is szörnyen maszkhatású és hihetetlenül kiszívta az életet az arcomból. Végül egy másik fényvédővel felesbe keverve használtam, ami pedig túl zsíros, de amúgy szeretem. Sajnos ehhez is kellett a nedves szivacs, mert így sem lehetett szépen eloszlatni, de legalább az érzete jó volt a keveréknek. De nagyon csúnya így is és pillanatok alatt lejön.
!! nyilván ezt a kevergetős/szivacsos módszert nem ajánlom senkinek, de mivel nem volt szívem senkinek odaadni, inkább elszenvedgettem vele. Mivel nem vágtam ki a kukába, kap plusz egy csillagot, mert valamennyire használható, a színe egyébként pedig tökéletes.

Mivel újabban elkezdett teljesen szétválni az arcomon, a kegyelem plusz egy csillagot sajnos le kell vennem. Totál csalódás.

Mix Your Nature Dezodor Bambusz Kivonat - Teafa Olaj - Levendula&Geránium

Mix Your Nature Dezodor Bambusz Kivonat - Teafa Olaj - Levendula&Geránium
2022. november 10.

Már talán a felét elhasználtam, amikor elkezdett irritálni, néhány helyen teljesen kimarta a hónaljamat. Korábban a szódabikarbónás deokkal volt hasonló tapasztalatom. De igazából nem ez a legnagyobb probléma vele, iszonyú büdös vagyok tőle. Sajnos betegség miatt amúgy is, de az irritáció miatt néhány napig semmit nem használtam, és sokkal kevésbé erős a szagom, mint amikor használom. Azt hiszem visszatérek a cink tartalmú dezodorokra, hatás tekintetében az bevált.

Lethal Cosmetics Spire Krémes Rúzs

Lethal Cosmetics Spire Krémes Rúzs
2022. szeptember 29.

Kényelmes, szépen pigmentált, krémes finishű rúzs. Az Axiom árnyalat van meg, ami sötét, hidegebb barna, az állaga miatt úgy érzem, kell mellé kontúrceruza. A tartósságával nincs bajom, de azt ki kell emelnem, hogy a hőmérsékletre nagyon érzékeny, könnyen puhul, de hűvösben nagyon megkeményedik.