vicky93

Regisztráció dátuma: 2014. január 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. január 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

BioBalance Hello Clean 3In1 Mélyhidratáló Arctisztító Balzsam

BioBalance Hello Clean 3In1 Mélyhidratáló Arctisztító Balzsam
2024. február 15.

Mindenféle utánaolvasás nélkül vettem meg, a The Body Shop kamillás balzsamja után (kegyetlenül csípte a szemem) az első próbálkozásom olajos arctisztítóval, smink lemosására. Nekem egészen jól bevált, a vízálló szempillaspirál kivételével mindent könnyen eltávolít. A szempillaspirálért meg kell dolgoznom, de eltávolítja azt is. Figyelni kell, hogy ne dolgozzam a szemembe, mert elhomályosítja a látást, amit aztán nagyon nehéz kimosni.
Nem csíp, nem irritál, nem okozott pattanásokat, kétlépéses arctisztítás részeként szerintem megfelelő, bár nem tökéletes.

Kérastase Elixir Ultime

Kérastase Elixir Ultime
2024. február 15.

Termékmintát használtam, de sajnos nekem nem vált be. Nagyjából fél percig puha és fényes volt a hajam, de utána mintha semmi sem történt volna, pedig nem túl száraz, vékonyszálú a hajam.

Zao Folyékony Rúzs

Zao Folyékony Rúzs
2023. július 19.

Véletlenül ebből a típusból sikerült rendelnem, a Cherry színt, így kicsit csalódott voltam, hogy fényes... De ez teljesen az én hibám. Nem szeretem a fényes rúzsokat, szájfényeket, de ezzel megbarátkoztam. Meglepően tartós, kényelmes, nem ragad, persze étkezés után újra kell kenni. Szerintem szépen kopik. Nem kell alá ajakápoló sem, nem szárít.