VickyV

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

DKNY Liquid Cashmere Black EDP

DKNY Liquid Cashmere Black EDP
2021. július 30.

Egészen véletlenül került hozzám ebből a kis kincsből egy üveges pinduri maradék. Nagyon érdekes, hogy elsőre az imádott Mango Adorably jutott róla eszembe. Mintha annak a felnőttesebb, barack helyett cseresznyésebb kiadása lenne. Látszik, hogy nem új kiadású, mert még karaktere van. Fűszeres, de nem tolakodóan, cseresznyés, de nem az a harsogó nyári tinglitangli gyümi, hanem ami után közelebb szeretnél hajolni, hogy kibontogasd, mi van ott még, ahonnan ez jött. Ilyet visel az a nő, aki szavak nélkül akarja elmondani, hogy a szelíd és visszafogottnak tűnő külső mögött jóval több rejlik.
Biztos nem jutott volna eszembe megvenni egy parfümériában, most meg vadászhatom, hol találok még belőle:DD
Remekül váltogatható szerintem a CK Euphoriával, aminek az eredetije egy estibb, "dögebb" verzió, amit nem biztos, hogy akárhová akárki magára fúj, ez viszont, mivel nem túl tartós és nem ordít, napközben is jól viselhető.
Annak ellenére, hogy egyébként nem egy túlagyalt kreálmány, most elképesztően jól esik, és kategóriájában megérdemli az 5*-ot.

MAC Ruby Woo Parfüm

MAC Ruby Woo Parfüm
2021. július 30.

Annyi érdekes véleményt olvastam róla neten, hogy bár nagyon nem egy blind buy biztos illat, megvettem. Nem csalódtam, de ami nekem döbbenet, hogy bizonyos összetevők rajtam átcsapnak vetiverbe, nem értem, miért. Nekem ebben sem a bőr dominál, hanem egy friss vetiveres vonal, pedig leírás alapján az nincs is benne.
Aggódtam, hogy nem lesz rajtam elég cseresznyés (kb. tényleg nem is érezni), ezért egy DKNY Liquid Cashmere Black mintával vettem meg, amivel szerintem brutál jó lesz.
Nem az a tinglitangli csajillat, mindenképp a maszkulinabb, vagány irányba hajlik, és biztosra veszem, hogy pasikon is isteni.

Később visszatérek feltétlenül még, amikor már többet használtam, de ár-érték arányban megnyert, és semmivel nem rosszabb egy hypeolt nichenél, ami 5-ször ennyibe kerül. Addig dobok rá egy négyest, aztán majd meglátom, mennyire ájulok el :D

WiseTree Naturals Arcradír

WiseTree Naturals Arcradír
2021. április 4.

Korábban nem hallottam a termékcsaládról. Anyukám lepett meg ezzel, amire aztán azért is lettem különösen kíváncsi, mert nehezen találok olyan arcradírt, ami nem szedi le a fél arcom a téglaméretű szemcsékkel. De láss csodát, van ilyen😄 kellemes illat, nagyon jó kis textúra és ideális szemcseméret. Lemosás után babapopsi-puha lett az arcom:)) nekem a kiszerelés (az új nagykupakos pumpás) is tök bejön. Nem csumpi, nem gagyi a dizájn, és árban is abszolút rendben van, főleg ha az összetevőket is számításba vesszük:)