VickyV

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Burberry Her EDP

Burberry Her EDP
2020. június 20.

Ez azon illatok egyike, ami annak ellenére, hogy nem az a brutális, harsogó típus, valamiért mégis megfog. Amit sokan a Baccarat Rougeról is mondanak, itt is igaz, tényleg itt van a bőrön nagyon sokáig úgy, hogy nem közönséges.
Bár a MFK Baccaratját sárga földig szidtam, ez annak ellenére, hogy az első fél órát leszámítva szinte ugyanaz, mégis tetszik. Ott van az a jódos, furcsa mellékillat, mégis van egy bája. Diszkrét, de közben mègis megjegyzed. Nem is az illatot, hanem miatta a Nőt, aki viseli, mert egybesimul vele.
Szerintem az elején a gyümölcsös friss nyitás miatt ad egy más vonulatot mint a Baccarat rouge ami viszont rajtam csak egy avas-jódos mixként ácsorog, az ára pedig számomra egyszerűen indokolatlanul magas.
A Her-t sem mondanám viszont annyira édesnek, mint itt előtten sokan, ahogy a BR sem lett rajtam geil.
Szerintem be fogok egyet szerezni magamnak, mert megéri az árát és nagyon jól kihasználhatónak érzem. El tudom képzelni egy nappali rohangáláshoz, esti sétához, randi illatnak, de egy csajos találkozóhoz is.

Juliette Has A Gun Mmmm

Juliette Has A Gun Mmmm
2020. június 20.

Rajtam majdhogynem megszólalásig Dior Hypnotic Poison. Annyi különbséggel, hogy ez talán gyümölcsösebb/ könnyedebb, de épp emiatt valamiért akkor már a Dior eredetibb, jobban illik hozzám. De emellett finom illat. Semmi túl extra.

Maybelline Color Sensational Gloss

Maybelline Color Sensational Gloss
2020. június 10.

Ez az a fajta szájfény, amit, ha lenne egy 12 éves lányom, megvennék neki.
Nekem a 130-as exquisite pink árnyalat van meg, semmi az égvilágon nem látszik belőle.
Viszont!!: óriási retro érzés, azzal a nagyon tipikus szájfény illattal, és ami nekem pozitívum, hogy nagyon puha lesz tőle a szám.
Így valószínű ajakápolóként fogom elkenegetni.
Mivel ráadásul valami egész potom pénzért vadásztam, abszolút nem volt pénzkidobás:)