VickyV

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Hawaiian Tropic Sunkissed Hidratáló Szájfény

Hawaiian Tropic Sunkissed Hidratáló Szájfény
2022. július 3.

Update: lehet, hogy van értelme, de nem sokat használtam. Nem igazán praktikus szerintem, mert strandra inkább faktoros ajakápolót teszek fel, amibe nem ragad bele a hajam. De amúgy persze nem rossz, hogy van egy ilyen opció is.

Azt gondolom, ez az a smink, aminek értelme van egy strandon. Isteni édes, nagyon kis szolid és jól véd is:)

Garnier Ambre Solaire Golden Protect Napvédő Tej

Garnier Ambre Solaire Golden Protect Napvédő Tej
2022. július 3.

Kedvencem volt, és nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják. Ha mégis, és csak én nem találtam az aktuális lelőhelyére, írjátok meg, légyszi🙃
Isteni, bárhol felismerhető illat, és csillám tenger. Szerintem nem diszkrét. Én legalábbis amikor használtam, akkor azokat a szériákat annyi csillámmal nyomták tele, hogy még a ruhámon is megmaradt, meg néha zuhanyzás után, pedig esküszöm, normálisan zuhanyoztam 😄
Hatásra is abszolút rendben volt. (Könnyen és jól barnulok, de azért le tudok égni.)
Most Hawaiian Tropicot és másik Garniert használok, de ebből ha most lehetne, tuti betáraznék, mert nagyon bejött.

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30
2022. július 3.

Hatalmas örömmel tapasztaltam, hogy ez a verzió csillámos 😁egyébként a szokásos Hawaiian tropic színvonal, isteni illat. Nekem nagyon hiányzik a Garnier csillámos napteje, na azt nehéz illatban és csillám mennyiségben überelni, de ez egy elfogadható alternatíva abszolút. Persze biztos nem a világ legtudatosabb dolga hatmillió csillám alatt barnulni, de hát ez van😄