VickyV

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Roberto Verino Mellow EDT

Roberto Verino Mellow EDT
2020. február 23.

Könnyed, tavaszi kis gyümis illat. Inkább a fiatalabb korosztálynak ajánlanám, mindennapos viselésre. Nem egy túlmagyarázós darab, de a maga egyszerűségében szép:)
Épp ezért kategóriájában szerintem megérdemli a négy *-ot.

Dolce & Gabbana Dolce Garden EDP

Dolce & Gabbana Dolce Garden EDP
2020. február 14.

Nyárbomba! Nem feltétlenül mondanám naptej illatnak, de van benne négis valami olyasmi. Enellett erős nyitás, aztán mégis elcsendesedik. Most próbáltam ki, korábban is már szagoltam, aztán sokáig nem találtam, pedig emlékeztem, hogy megfogott.
Viszont nekem ez melegidős cukiság, júniusi melegben repkedős önfeledt érzéseket hordozó, pasztellruhában libegős, emellett pedig karakteres boldogságillat. Érdekes, mert s legnagyobb hőségben neg valószínű, hogy nem tudnám magamra fújni. Inkább az a nyáresti, zuhanyzás utáni, sétákhoz, nyugis napokhoz passzoló.

Montale Vanilla Cake

Montale Vanilla Cake
2020. február 14.

Őszintén, nagyon kíváncsi voltam már hosszú ideje a Montale illatokra, és lehetőségem nyílt kipróbálni ezt.
Sokszor azt gondolom, hogy vannak illatok, amik nehezen definiálhatók napi használatú parfümként, annál inkább hangulatközvetítőként.
Amikor nem a szexi csábító, a szolid titkárnő, a bulizós szingli stb akarsz lenni, hanem belehuppanni egy érzésbe és fürdőzni benne.
Nekem ez is egy ilyen alkotás. Nem tudom, más Montaleok kaliberre ezt hozzák-e, de annyi féle van, ès gőzöm sincs, melyikkel kellene elsők között ismerkednem. Nekem talán túl elvont, és tartok tőle, hogy nagyon nem jönne be. Szóval 50-50 az esèlye, hogy imádni fogom, vagy hogy no go lesz.
Ez nekem viszont alapvetően egy nagyon lineáris darab, majdhogynem illatosítós beütéssel. Amellett, hogy az összhatás tetszik, nem vennék belőle egy üveggel.
Négyes a furcsa, meghatározhatatlan érzések miatt, ami sose rossz jel:))