VictoriaBaker

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Chtoura Garden Rózsavíz

Chtoura Garden Rózsavíz
2020. november 7.

Ennél jobb arctisztitó, toner alap nekem nem is kell. Keleti-fűszeres boltokban illetve delikáteszekben kapható 6-700 forintért. Nagyon imádja a böröm, élettel teli lesz tőle és persze friss illatú. Tisztitja és összehúzza a pórusokat is, nyugtat, nem irritál.. Én is átöntöttem spriccelős flakonba. Néha keverek még hozzá ezt azt hobbiból, de önmagában is kiváló.

Balea Teint Perfektion Magic 2in1 Arckrém

Balea Teint Perfektion Magic 2in1 Arckrém
2020. november 7.

Számomra ez a tökéletes könnyű "BB krém". A tubusból kinyomva még szürkés szine van, de a megtisztitott arcomon elterítve nálam tökéletesen bőr színűvé és olyan élettel teli árnyalatúvá válik. Nekem fantasztikus összképet eredényez. Nem mattít, de nem is fényesít, inkább amolyan friss, harmatos lesz tőle az arcom. A szem alatti sötét karikák befedésére meg az orrom mattitására szoktam csak egy kis kompakt alapozót rá utögetni szivaccsal. Nekem ez így a tökéletes mindennapi no-makeup makeup. A sütire emlékeztető illatát is imádom. Sokáig kitart. Kb egy nagyobb szem borsónyit használok alkalmalmanként, amiiből jut egy kevés a nyakamra is, így még véletlenül sincs maszkhatása.

The Ordinary Buffet

The Ordinary Buffet
2020. november 7.

Én megtaláltam benne amit kerestem, nekem látványos. Hosszútávú hatásairól nem nagyon tudok beszámolni, mert nem tűnt fel, hogy lenne. Inkább úgy veszem észre, hogy aznap hat csak, amikor felkened, de akkor azonnal. Ha minden nap használod, mindennap látványos, de ha abbahagyod kb. minden marad ugyanolyan. Bár ki tudja hogy néznék ki nélküle. :) Viszont egy szépségápolási termék esetében ez pont elég jó húzó érv. Nem használom minden nap, de ha aznap nagyon formában akarok lenni, vagy esetleg megrémülök a fáradt arcomtól reggel, akkor pár percen belül van egy üdítő, simító, feltöltő hatása. Pont ez kell a női léleknek. Valami fiatalító hatás, de azonnal! És ahhoz képest egyáltalán nem drága, főleg ilyen alkalmi szinten használva ahogy én szoktam. Úgyhogy nálam a titkos csodaszer kategóriába van. Tiszta, tonizált arcra viszem fel és hagyom érvényesülni magában. Balea Teint Perfection szinezett arckrémet használok utána, ami kb egy BB krém. de imádom. Alapozót, púdert nem, mert amúgy sem nagyon sminekelek már évek óta.. De ez a kombó nekem minusz 5-10 év.

2 ÖSSZETEVŐ