VictoryFord

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Nappali Arckrém

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Nappali Arckrém
2019. szeptember 6.

Csomagolásra Triple Active. Kicsit csalódott voltam,hogy nem a négyszögletes üvegben van,azok kicsit luxus érzéssel töltenek el.
Összességében egy jó kis L'oreal-os hidratálóról beszélünk ami így őszre tökéletes lesz de télre biztosan kevés lesz,akkor jön majd a Revitalift. A bőröm szép tőle mint minden L'orel krémtől,jól hidratál de semmi extra. Egy jó kis hidratáló krém,az áráért megéri.

L'Oréal Paris Hyaluron Specialist Szemkörnyékápoló

L'Oréal Paris Hyaluron Specialist Szemkörnyékápoló
2019. szeptember 6.

A csomagolása egyszerűbb mint a megszokott L'oreal-os szemkörnyékápolók. Könnyű textúrájú,jól eldolgozható krém. Nálam óriási előny,hogy teljesen beszívódik. Szemüveges vagyok,természetesen hosszú szempillákkal és sok szemkörnyékápolót azért nem tudok nappalra is használni mert a szempillám hozzá ér a krémezett részhez majd a szemüvegemhez és így az maszatos lesz. Na ennél a krémnél ez nincs! Piros pont a teljes beszívódásért! Nagyon selymessé varázsolja a szemkörnyéket de ránctalanító hatásról nem tudok beszámolni de ennyi pénzért nem is vártam. Összességében egy jó kis szemkörnyékápolóról beszélhetünk de nem csodaszer.

Balea Ránctalanító Arcmaszk (régi)

Balea Ránctalanító Arcmaszk (régi)
2019. szeptember 4.

Imádom! Csodaszet! Mindent hoz amit ígér! A bőröm olyan volt a 15perces használata után mint mikor tápláló kezelésen vagyok 1 órát a kozmetikusnál. Újravevős,és szeretettel ajánlom mindenkinek! Szuper termék!

1 MÁRKA