Vicus

Regisztráció dátuma: 2012. március 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2020. február 16.

Nagyon szuper kis termék, tuti újraveszem, ha elfogy, pedig a kombinált bőrömre néha soknak érzem. Nyáron szerintem nem tudom majd használni. 23-as árnyalatban van meg, ami kicsit sötét, de annyira nem üt el a nyakamtól. Elsőre szürkésnek tűnt, de valójában pont, hogy normál, "emberi" színe van, nem narancssárgás, nem rózsaszínes. Nagyon kellemes az állaga, könnyű eloszlatni (én blenderrel szoktam) és közepes fedést nyújt. Egészséges bőrfényű a finishe, nem matt, ezért számomra kötelező púderrel fixálni. Nem bír ki egy napot, de ez amiatt van, mert nem pont az én kombinált bőrömre van kitalálva. Mondjuk télen, hidegben kifejezetten jól esik egy ilyen táplálóbb jellegű BB krémet használni, és hidratálok is alá rendesen. Az tuti, hogy nem szárít. Nem okozott pattanásokat, mitesszereket sem. Az külön öröm, hogy nem tartalmaz kémiai fényvédőt, ezért választottam ezt. Persze önmagában nem elegendő a fényvédelem, ami benne van, ezért használok alá külön fényvédőt is. Nagyon jó termék.

Balea Professional Oil Repair Intenzív Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Intenzív Hajolaj
2020. február 16.

Kellemes illata van, kicsit talán túl édes, engem karamellás kukoricapehelyre emlékeztet. A csomagolása nem tetszik, utálom mikor a termék befolyik a pumpa mellé, ráadásul pár használat után el is romlott, alig lehet lenyomni a pumpát. Tényleg nem nehezíti el a hajat, nem egy sűrű hajszérum, de szerintem nem is ápol annyira. Nem venném újra.

Babor Adventi Ampulla Naptár

Babor Adventi Ampulla Naptár
(!)

Nagyon szép a csomagolása, igazán ünnepi ezzel a bordó-arany dizájnnal. Szimpatikus, hogy az első ampulla alatt egy kis műanyag segédeszköz lapul, amivel könnyebb felbontani a szérumokat. Igazán különlegesek a szérumok, többnél is éreztem, hogy jól feltöltik, hidratálják az arcomat. Egy-két fajta viszont nagyon ragacsos érzetet hagy maga után, de mivel utána úgyis használok krémet, engem nem zavar. Közepesen erős az illatuk, nekem tetszett, de akit zavarnak az illatanyagok, ezt vegye figyelembe. Egy ampullában jó sok szérum van, bőven elég a nyakra és a dekoltázsra is, ennek ellenére én sokat inkább eltettem másnapra, és többedszerre használtam el, viszont nem vagyok benne biztos, hogy jót tesz a szérumnak a "levegőztetés".
Nagyon különleges élmény lehet egy ilyen naptárral "felkészülni" az ünnepre. Én is tesztelésre kaptam a terméket, amit ezúton is köszönök.

2 ÖSSZETEVŐ