Best of Beauty 2019

Vicus

Regisztráció dátuma: 2012. március 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2019. június 2.

Őszintén szólva nem tudom mit gondoljak róla. Rettentő lassan fogy. Elhasználgatom, de számomra nem egy világmegváltó termék. Annak sem örülök, hogy a propanediol a második összetevő, tuti nem veszem újra. Hatásra nekem hasonló, mint a squalane, csak azt hidratáló fölé szoktam kenni, ezt meg alá. Reggel smink alá felejtős, szerintem leolvadna, nekem elég olajos érzetet ad. Krémhez keverve is jó, sokkal puhább lesz a bőröm.

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2019. június 2.

Egyelőre imádom! Reggel-este ezt használom, van, hogy több rétegben is, jól beszívódik. Télen viszont kevés lenne szerintem éjszakára. Sokkal szebb a bőröm összképe, mióta lecseréltem erre az előző krémemet. Szerintem ez a termék a ludas, mást nem változtattam a rutinomban, ugyanúgy étkezem stb. Mindenesetre még kicsit fura számomra, hogy csiganyálkát kenek az arcomra. Eleinte az illata (szaga) is zavart picit, de mostanában már nem érzem. Ár/érték arányban kiváló, hisz 100 ml-s a tégely. Kisebb tégelybe szoktam átöntögetni kisebb adagokat, hogy ne a nagy adagba nyúlkáljak, így higiénikusabbnak érzem.

Purito Centella Green Level Calming Toner

Purito Centella Green Level Calming Toner
2019. június 1.

3 mintám volt belőle. Egész sok volt bennük, szóval egy adagot többször is az arcomra tudtam kenni, tehát kvázi 5 skineztem (azt hiszem 4-5 réteg került az arcomra), mert nagyon gyorsan beitta a bőröm. Maga a tonik egyébként kicsit géles állagú, szóval szépen ujjbeggyel fel tudtam vinni, nem is kellett vattakorongra téve “pazarolni”. Ezután HA szérum következett, majd csiganyálas krém. Reggelre valami hihetetlenül puha lett az arcom és ez tuti, hogy ennek a tonernek köszönhető. Később szerintem beszerzem majd, bár kicsit drága (5400 Ft/ 200 ml), de a mennyiséget figyelembe véve talán mégis megéri. Ja és még azt hozzátenném, hogy isteni finom “friss/zöld” illata van és nem a parfümtől.

1 ÖSSZETEVŐ