vicusqa

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. február 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dr. Kelen Fit Slim Zsírégető Gél

Dr. Kelen Fit Slim Zsírégető Gél
2019. augusztus 5.

Az edző ajánlotta narancsbőrre először. Nem is tudtam, hogy erős zsírégető gél (kimérős tégelyben adták az edzőteremben, és amikor először vettem, a nagy sietségben nem is néztem mit veszek, vakon vettem meg :D). Elkezdtem vele kenni a combom, a hasam, és edzésről edzésre látható változást eredményezett a krém. Önmagában én sem hiszem, hogy sokat ér, de kiegészítésként edzés mellé tökéletes. Ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki.

Garnier Pure Active Charbon Peel-Off Maszk

Garnier Pure Active Charbon Peel-Off Maszk
2019. július 14.

Ma lattam meg eloszor a mullerben ezt a termeket, igy velemenyek elolvasasa nelkul elhataroztam magam, hogy kiprobalom. Mar felkentem a maszkot mikor rakerestem a kremmanian. Megijedtem a sok negativ velemenytol, hogy penzkidobas volt az egesz... Ekkor jott a meglepetes... Kivartam a kremszaradas idejet, majd lehuztam a maszkot. A maszk lejott egyben, 1-2 kisebb darab maradt az arcomom amit langyos vizes vattakoronggal siman el tudtam távolítani. Rengeteg mitesszert kiszedett, es megnyugtatta a borom. Nem is ertem az itteni negativ velemenyeket. Talan annyi a krem titka, hogy nem 1 cm vastagon kell felkenni, igy megszarad fel ora alatt, valamint ahogy le is van irva a csomagolason, megtisztitott arcborre kell felkenni. :) Ajanlom mindenkinek, akinek mitesszer problemai vannak, en biztos, hogy ujra fogom venni, ha elfogy. :)

KiwiSun Oahu Island Advanced 200X Bronzer

KiwiSun Oahu Island Advanced 200X Bronzer
2019. április 27.

Ajandek kremkent kaptam szoliberlethez, igy meg csak egyszer probaltam ki ezt a fajtat. Nagyon kellemes illata van, szoli utan nem szaradt ki a borom, egyenletesen es szepen barnultam tole, nem lettem foltos. Egyetlen egy negativ dolgot tudok mondani rola, azt hogy borzasztoan ragacsos. Eleg kenyelmetlenul ereztem magam egesz nap tole, igy celszeru a nap vegen szoliba menni, ha ezt a kremet szeretned használni (legalabbis szerintem) :)