VidamRt

Regisztráció dátuma: 2016. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

The Body Shop Fresh Nude Cushion Foundation SPF25 / PA++

The Body Shop Fresh Nude Cushion Foundation SPF25 / PA++
2016. november 23.

Update: Azóta nagyon sokszor használtam, 14-15 órás munkaidőt kibír Instablurral és nem zsírosodok át,nem csücsül bele a pórusokba. Másnap mintha szebb is lenne a bőröm... pedig nem akarnék minden nap alapozni, de sokszor már csak a kis "önbecsülésbomba" érzés miatt is utánanyúlok.
A rózsavíz miatt viszont imádom az illatát:)

A Body Shop-os sminkelés másik alanya. :)
Eddig párszor használtam csak,ami eddig is nagyon jó volt, hogy nem éreztem a fullasztó érzést a bőrömön, amit szoktam, ha alapozok.
Hétvégén volt a jegyesfotózásunk Tihanyban, nagy melegben és azt tapasztaltam, hogy primerrel használva nem zsírosodik fel, nagyon korrekt fedést ad még vékonyan használva is. A fotókon nem látszik, hogy alapozva vagyok, pedig az ilyen típusú képeken mindig látszódik és ez szokott zavarni is.
Ja, és egyetlen patim sem lett, nekem, aki állandóan ragyásodik az alapozótól. Nagyon elégedett vagyok vele így, hogy kapott rendesen, 12 órán keresztül hordva is korrektül nézett ki!:)

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Éjszakai Arcmaszk

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Éjszakai Arcmaszk
2016. november 23.

A szülinapi ajándékom másik része.
Én nagyon szeretem- nekem abszolút nem ragadós, de biztos én vagyok beosztós és kevesebbet kenek fel... 2-3 perc alatt beszívódik, ugynaúgy, mint egy krém.
Másnapra a kiirritált száraz bőrt is helyrehozza, és nem vagyok tőle extrémen zsíros, mint pl az ezelőtti krémemtől..:)

The Body Shop Drops of Youth Szemkörnyékápoló Szérum

The Body Shop Drops of Youth Szemkörnyékápoló Szérum
2016. november 23.

Karikák ellen nagyon jó, ileltve a duzzadtságon is segít.
Nekem ez az első szemkörnyékápoló, ami nem csíp, hámlaszt és vörösít ki, úgyhogy emiatt megkapja a csillagokat:)