vidazs93

Regisztráció dátuma: 2021. május 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. május 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice Glam & Doll Easy Wash Off Power Hold Volume Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Easy Wash Off Power Hold Volume Szempillaspirál
2021. november 3.

Nagyon pozitív tapasztalataim vannak, ugyan használtam már másik Catrice Glam Doll spirált, de az utóbbi időkben hanyagoltam mindenfélét, mert olyan nehéz volt őket maradéktalanul lemosni, hogy egy csomó szempillám kihullott tőle. Ez most megoldódott! Nappal egész tartós, nem kenődik el, este fürdés közben szépen le lehet mosni. Ráadásul szép, természetes hatású pillákat eredményez :)

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2021. október 22.

Abszolút bevált! Nincs nagy gond alapból a szemöldökömmel, előtte is csak egy picit erősítettem rá a végére + szappannal formáztam, ami elég macerás volt, főleg a reggeli rutinba beleerőszakolni...viszont ez megoldódott! Ugyan most kezdtem el használni (és nem nyáron, az izzadós időszakban...), de nekem nagyon tartós, mind a színe, mind pedig a formázó hatása! A színével is elégedett vagyok, és ténylg nagyon gyorsan szép eredmény érhető el vele. Újravevős!

dr. Organic Virgin Olive Oil Sampon

dr. Organic Virgin Olive Oil Sampon
2021. október 14.

Csatlakozom az előttem kommentelő Kicsivikihez, ugyanezt a hatást tapasztaltam, volt, hogy háromszor egymás után megmostam vele a hajam, átdörzsöltem alaposan, mert azt hittem, hogy hátha attól álltak össze ezek a ragacsos tincsek, ert nem oszlattam el rendesen, de nem. Annyit hozzátennék, hogy bár az én hajam is könnyen zsírosodó, máskor is használtam már olyan sampont, amit nem kifejezetten az én hajtípusomra találtak ki (kifejezetten tápláló, száraz hajra valót), és ilyet soha nem tapasztaltam, ezzel a samponnal van a baj sajnos. Ráadásul az ára sem túl baráti, nem volt egy jó vétel. :(