viewxy

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

4711 Acqua Colonia Matcha & Frangipani Eau De Cologne Natural Spray

4711 Acqua Colonia Matcha & Frangipani Eau De Cologne Natural Spray
2021. október 8.

Nagyon meglepett, hamar a kedvenc parfümömmé vált, alig vettem észre, de csak ezért nyúltam mindig. Szerintem elegáns illat a frangipáni, a zöld tea pedig utána, mint a matcha latte illata.
Így ősszel is hordható, amíg ilyen jó idő van, de szerintem tavasszal lesz az igazi ez a szép virág illat. Tartósnak is mondható ahhoz képest, hogy cologne. Két három fújás több órán át tart. Sokat nem változik a leszáradás alatt, de ez nem is baj.
Ami elvárásom volt, azt még túl is teljesítette, bőven megérte nekem a vásárlást. Aki teheti, legalább próbálja ki.

Lush Goddess Parfüm

Lush Goddess Parfüm
2021. augusztus 27.

Próbáltam, de rajtam nagyon nem működik :( olyan szúrós, fenyőgyantás, kaparós füstös illata van rajtam. Egyáltalán nem alkalomra illő, vagy rejtélyes. Szerettem volna szeretni, de így sajnos nem fog menni...

4711 Remix Cologne Edition 2018

4711 Remix Cologne Edition 2018
2021. augusztus 27.

Nagyon jó az illata, narancsos mandarinos, férjem imádja. Nekem úgy jött be, hogy reggel a bőrömre kb mindenhova több fújás, amíg felöltözök, addigra már nem lesz olyan erős az illata és nap közben így ad a bőrömnek egy enyhe illatot, mintha fürdés után csak a tusfürdő erződne.
Nekem így megéri. Kíváncsi vagyok a többi illatra is!

5 ÖSSZETEVŐ