viewxy

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Police To Be The Queen

Police To Be The Queen
2020. június 18.

Párszor jártam úgy, hogy valakin megéreztem ezt az illatot. Nem is tudtam hogy ez az, csak valami finom, szexi, csajos illat. Egyből felismerhető, ismeretlenül is tudtam, hogy ez megint AZ a finom illat. Aztán drogériában tesztelgetés közben ehhez az üveghez nyúltam és megvolt, már tudtam, hogy ez kell. Sokat vártam rá mire végül megkaptam karácsonyra. Azóta imádom, ez még egyetemi éveim alatt volt.

Ennek a legszebb az üvege is, a korona szépen eltakarja a fújókát, a többinél kevésbé jól van kitalálva a dizájn.

Curiosa Sebkezelő Gél

Curiosa Sebkezelő Gél
2020. április 21.

Műtét után 3 kb 3cm-es seb maradt a hasamon. Kettő rendben gyógyult, de egy elég piros volt, kifelé állt és fájt/érzékeny volt még fél évvel a műtét után is ott a bőröm.
Erre vettem, biztos ami biztos alapon a két másik sebet is kenegettem. Sokat segített, már sokkal laposabb, nem olyan piros, nem fáj.
A másik két seben is halványított, azoknak inkább csak a sötétebb színével volt gond, szóval elégedett vagyok. Folytatom a kenegetést.

H&M Cashmere EDT

H&M Cashmere EDT
2020. március 5.

Szerintem olyan igazi fehér kötött pulcsi illat :) az elején picit citromos süti, talán. Nem tudom megmondani mire emlékeztet az eleje. Viszonylag tartós, bőrhöz közel lehet érezni sokáig. Inkább téli illat

5 ÖSSZETEVŐ