Best of Beauty 2019

viewxy

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Soliteint Erős Hajrögzítő Gél

Soliteint Erős Hajrögzítő Gél
2019. június 13.

Szintén göndör a hajam, hajmosás után vizes hajra kenve nagyon szépen összefogja a tincseket. Szépen ki lehet nyomkodni, nem marad kemény utána a hajam. Én jobban szeretem a DIY lenmag zselét, de sajnos az hamar megromlik, így kell valami, amikor csak macera lenne elkészíteni. Nekem tetszik a citromos illat, legalább nem az a férfiaknak szánt "illat" mint a többi hajzselében.

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal
2019. június 4.

Update:
Sokat köszönhetek ennek a szappannak, a combom hátulja tele volt pattanásokkal, annyira utáltam, mindent kipróbáltam rá, de ez segített végül. Rendbe tette 2 db szappant használtam el addig, azóta nem használtam ezt a fajtát, de azóta nincsenek pattanások a combomon. Még van belőle itthon, szóval ha úgy van visszatérek hozzá.

Nagyon tetszik eddig, olyan jól habzik, nem is gondoltam volna. Ezelőtt a testemre nem használtam szappant, hanem mindig tusfürdőt, teljesen más érzés, olyan tisztának éreztem a bőröm, mint még sose. Persze emiatt szárít is, de egy kis testápolóval nem vészes, mert nem érzékeny vagy száraz a bőröm. Arcra nekem nem jó, ott tényleg szárít, és rettenetesen csípi a szemet. Elég gyorsan fogy, pedig kemény szappan, így elég drága sajnos.

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával
2019. június 4.

Nekem ez talán túl erős, teszi a dolgát de annyira húzza az arcomat, nem bírtam kivárni, hogy lemoshassam. A kék társa szerintem jobb, ebből a szempontból, de kétség kívül teszi a dolgát ez a zöldteás is.

5 ÖSSZETEVŐ