Vigike

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Crest Whitestrips Professional Effects

Crest Whitestrips Professional Effects
2019. június 27.

A legjobb dolog, ami valaha történt velem. Alapjáraton is sárgás árnyalatúak voltak a fogaim, amire a fogszabályozó csak rátett egy lapáttal. Szóval önbizalmam nem sok volt.
Kicsit féltem a használatától a vélemények miatt, hogy mennyire fog fájni, de nálam egyáltalán nem váltott ki semmilyen negatívumot. Nem volt érzékeny, nem fájt, a hideg kajákat ugyanúgy tudtam enni, mint előtte. Kétszer nyilallt bele csak egy pár másodpercig a fájdalom: egyszer az első alkalommal a használata közben, majd az ötödik alkalom után. Ez a kellemetlen érzés mindkétszer rövid ideig tartott, és el is múlt azonnal.
Az eredmény nagyon hatásos, ahhoz képest amilyen volt. Mindennap használtam 20 napig szigorúan fél órát, amit nem léptem túl egyszer sem. Kényelmes, nem macerás a felvitele.
Újra fogom venni, egy pár hónap múlva, lehet az egyel erősebb változatát.
Ár/érték arányt tekintve engem meggyőzött.

Naava Argan Beauty Bőrfeszesítő Arckrém

Naava Argan Beauty Bőrfeszesítő Arckrém
2019. február 25.
(!)

Tesztelésre kaptam én is, de inkább anyukám volt az, aki többet használta. Illata kellemes, állagra sűrű, de hamar beszívódó krém.
Nappal kente fel, több napon át próbálkozott, de az ő érett, vízhiányos bőrét annyira "feszesítette", hogy már-már azt hitte, nem is krémezte az arcát. Két hét után nem próbálkozott már vele.
Összességében próbának jó volt, de nem hiszem, hogy megvásárolnám. Az ára is kicsit sok, összetevők ide vagy oda, a hatása nem kiemelkedő. Egy közepest kap.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Regeneráló Fényvédő Pajzs SPF30

Yves Rocher Elixir Jeunesse Regeneráló Fényvédő Pajzs SPF30
2018. július 1.

Egy boxban jutottam hozzá ehhez a termékhez, azóta a hétköznapokban csak ezt használom. Az, hogy nem alkalmas napvédő termék helyettesítésére, gondolom arra vonatkozik, hogy ne ezzel menjünk már a strandra, hogy védjük a bőrünk az egész napos sugárzás ellen... Nekem pozitív csalódás, az illata is; szuper: friss, üde, engem is ubira emlékeztető. Nyáron szerintem nagyon praktikus. Strandra maradok az Eucerin napozó gelnél. Az kifejezetten erre van és 50+ faktoros. 4*-ot azért kap, mert kicsit túlárazottnak gondolom. Max a szokásos 40%-os kuponnal venném újra.