Viia

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Skinoren Krém

Skinoren Krém
2021. július 4.

Május 31 - Bőrgyógyász írta fel nekem, 4 napja használom. Eléggé kellemetlen, csíp, viszket a bőröm. Tényleg azonnal lemosnám magamról, viszont a doktornő azt mondta hogy 1-2 hétig ez lesz. Úgyhogy türelmesen várom az eredményt. Eddig amit észrevettem hogy nem alakult ki újabb pattanás a kezelt területeken. )
Július 7 - Eddig semmi sem segített annyira mint ez a krém. A csípő érzés szinte elmúlt, egyáltalán nem kellemetlen. A bőröm rengeteget javult, még aznap amikor elkezdtem kenegetni a bőröm készítettem róla pár fotót, ég és föld a külömbség a mostani állapot és az akkori között. Nagyon örülök! Csak ajánlani tudom!

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2021. április 11.

Most vettem újra 400 ml kiszerelésben. Részben mert megvagyok elégedve vele. Volt pár arclemosó amit nem bírt a bőröm. Ezzel nincs baj, tetszik az állaga, hatásos. Másrészt pedig a kiszerelés, az adagolóból pont annyit lehet kinyomni amennyire szükség van.
A La roche termékek eléggé megbízhatónak bizonyulnak, kissé drága,de eddig nem bántam meg hogy ezeket a termékeket választottam.

Nivea Cherry Blossom & Jojoba Oil Body Soufflé

Nivea Cherry Blossom & Jojoba Oil Body Soufflé
2021. március 27.

Sokat gondolkodtam hogy megvegyem-e. Szeretem a nivea termékeket és maga a márkával való tapasztalatom győzött meg hogy próbáljam ki. Szerintem elég drága, nehezen szívódik be, sokat tart mivel keveset lehet használni egyszerre máskülönben tocsogok tőle. Az illata kellemes, de nem kedvenc. Újra nem venném, viszont nem bántam meg hogy beszereztem. (A páromnak tetszik) 🙈