viirag99

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jeffree Star Cosmetics Summer Chrome Collection Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Cosmetics Summer Chrome Collection Velour Liquid Lipstick
2017. augusztus 16.

Hunty árnyalatban rendeltem BeautyBayről (12 nap alatt jött meg) és nem csalódtam. Eddig két Jeffree Star rúzsom van, mindkettő tökéletes, így bátran mertem rendelni egy harmadikat is a nyári kollekcióból. A papír csomagolás maga is krómós, fényes színű, szerintem nagyon dizájnos. Minden márkánál szeretem a limitált kiadású, különleges csomagolású termékeket.
Térjünk rá magára a rúzsra. Illata nincs, Jeffree mondta a videójában, hogy csak a két új, metálos rúzsának van epres illata. Egyébként pedig ilyen gyári, smink "szaga" van, de nem zavaró. A Hunty nevű szín -mint ahogy az oldalon a leírás is mutatja- egy meleg tónusú, teveszínű nude szín. Nagyon különleges, nem sok márkának van hasonló színű rúzsa. A kedvenc nude rúzsom szintén a Jeffree Star Cosmetics Mannequin de az egy halványabb, hidegebb, rózsaszínes natúr szín (a legtökéletesebb nude szín fehér bőrűeknek). De térjünk vissza a Huntyra... A videókban, swatchokon és Jeffree száján (aki nagyon fehér bőrű) nagyon tetszett de én féltem, hogy túl narancssárgás lesz és nem fogom szeretni. Ennek ellenére megrendeltem, egy percig sem bánom, minden forintot (dollárt) megért. A formula magasan pigmentált, tökéletesen mattra szárad, egész nap tart és nem szárítja az ajkakat sem. Mint Jeffree összes rúzsánál az applikátor itt is eltérő egy kicsit a megszokottól de a legjobb amivel eddig találkoztam. Még a végén szeretném azt hozzá tenni, hogy a termék (és az egész márka) állat-kísérlet mentes és vegán.
Összességében nagyon örülök a rendelésnek és alig várom, hogy több színt is beszerezzek mert eddig nem csalódtam a márka egyik termékében. Aki pedig rendelésen gondolkodik biztos, hogy nem fogja megbánni. A Hunty árnylatot pedig azért azért is érdemes megrendelni mert biztos, hogy nem találunk hozzá hasonló dupokat drogériában vagy más márkánál. Még az is plusz pont, hogy a Jeffree Star Cosmetics ilyen könnyen beszerezhető Európában, vám nélkül, míg például ha Kylie Cosmeticstől rendelsz akkor fizetsz magas szállítási díjat és meg is vámolhatják...

Jeffree Star Cosmetics Skin Frost Highlighter

Jeffree Star Cosmetics Skin Frost Highlighter
2017. június 26.

Ma hozta a postás Peach Goddes árnylatban ezt a CSODÁT! Különleges barackos-rozsaszínes színe van. Hatalmas adagot kapunk a compactban. A hivatalos amerikai oldalról rendeltem. A kiszállításra sokat kellett várni de megérte. Minden egyes forintot megért. Látszik, hogy Jeffree star tervezte, a minősége messze a legjobb. Extrémen tartós és brutálisan pigmentált. A Dior, Chanel, Burberry highlighterei a közelében sincsenek. A csomagolás nagyon pink és praktikus. Egy hatalmas tükör is van a compactban. Évekre elegendő ez a mennyiség. Alig várom, hogy az új kollekcióból is beszerezzek valamit. Eddig semmit nem csalódtam a márkában, első osztályú termékeket gyárt.

Jeffree Star Cosmetics Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Cosmetics Velour Liquid Lipstick
2017. március 24.

Imádom Jeffree-t és a videóit is youtube-on. Amikor láttam, hogy saját folyékony rúzsai is vannak. azonnal rendeltem 2 színt is. Mannequin és Androgyny tulajdonosa vagyok. Igazi minőségi termékek, bár mi mást vártunk Jeffree-től. A Mannequint csak elég úgy leírni, hogy: s TÖKÉLETES nude rúzs (főleg fehér bőrűeknek). Az Androgyny már egy bevállalósabb szín viszont ha valaki tudja hordani akkor meseszép az ember száján. A rúzsok formulája pedig fantasztikus. Az állaguk nagyon híg viszont a precíz applikátorral könnyen és precízen fel lehet vinni az ajkakra. Kell neki egy kis idő míg megszárad viszont utána olyan mint a selyem. Egyáltalán nem szárít, egy egész napot kibír korrigálás nélkül, viszont a nap végén mégis könnyű eltávolítani. Szerintem minőségben veri a high-endes folyékony rúzsokat pl.: Chanel, Armani stb. És lefogadom, hogy jobb mint bármelyik Kylie-s rúzs. A színválasztékra sem lehet panasz!! <3
Akit pedig a megalkotója riaszt vissza a rendeléstől... Jeffree szerintem igazi egyéniség. Mindent lehet mondani róla, csak azt nem, hogy gyáva. Hiszen ilyen előítéletes világban fel merte vállalni a másságát amit nagyon sokan nem mernek megtenni. Akik leszólják azok pedig irigykednek hiszen ma már transzvesztitaként világhírű saját kozmetikai márkája van ami nagyon sikeres, rengeteg pénze, egy háza California-ban és egy szupercuki barátja.