Vika

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben
2017. június 20.

Nagyon kedvelem a Hydra Végétal termékcsaládot, szinte az összes termékét próbáltam, némelyiket rendszeresen is használom, egyedül a micellás lemosója hiányzott a repertoárból. Kedvezményesen jutottam hozzá, de még így is csak pénzkidobásnak számított sajnos... Nálam is megjelentek az apró pattik, mint ahogyan sok előző véleményezőnél, valamint a sminket sem szedi le teljesen, főként a szem környéki smink eltávolításakor bukott meg a termék - szép pandamaci szemeket eredményez. Inkább vissza a Balea micellás vizéhez, az tényleg használ valamit. 2 csillag a kiszerelése miatt, nekem kifejezetten tetszik a pumpás adagolás.

Yves Rocher Hydra Végétal Mélyhidratáló Koncentrátum (régi)

Yves Rocher Hydra Végétal Mélyhidratáló Koncentrátum (régi)
2017. június 10.

Nyárra számomra egyszerűen tökéletes. Pont eléggé hidratál és nem hagy zsíros réteget az arcomon, mint a legtöbb hidratáló. A nyári időszakban amúgy is kicsit zsírosabbá válik az arcbőröm, szóval egy könnyed szérum nekem pont elég. Szépen és extra gyorsan beszívódik, és nincs kellemetlen illata sem. Bőrproblémákat sem okozott, sőt, amióta használom, sokkal szebb lett az arcom, a kisebb pattik is elmúltak és újak sem jöttek ki. Kár, h nem fényvédős. Nekem újravevős termék, igaz, kicsit drága, de kuponnal igazán jó vétel volt.

Kallos Kjmn Omega Gazdag Regeneráló Hajpakolás

Kallos Kjmn Omega Gazdag Regeneráló Hajpakolás
2017. június 10.

Minden Kallos-os termék véleményem elején kijelentem, h nem vagyok a márka nagy rajongója, de valahogy mindig elcsábulok :D A legújabb szerzemény épp az Omega hajpakolás volt. Összességében nem rossz, szépen ki tudom fésülni mosás után a hajamat és nem is lesz sprőd szárítás után sem. Viszont a mosás utáni 3ik napon azért már nem olyan rózsás a helyzet :D Ezért + az illatáért levonok egy csillagot, nekem túlságosan vegyszer szagú.