Vikcike

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Astor Big & Beautiful Butterfly Look Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful Butterfly Look Szempillaspirál
2016. február 24.

Jó kis spirál, gyönyörű éjfekete a festék, könnyen szárad, rétegezhető és tartja amit ígér, vagyis nem nehezíti el a pillákat! Nem kócol, nem tapaszt, tartós, de könnyen lemosható! A kefe miatt vonok le egy csillagot.. Akárhogy manőverezek, mindig sikerül összemaszálnom a szemhéjamat, szerintem képtelenség szépen dolgozni ekkora hatalmas kefével ami ráadásul összevissza hajlítgatott (félszív, lepke tökmindegy alakban)! Mindemellett a hatás sem az a WOW, szóval egynek jó, elhasználom, de nem veszem újra, sőt, soha többet ilyen kacifántos kefe!!!

Paese Browsetter Pencil

Paese Browsetter Pencil
2016. február 23.

Imádom ezt a szemöldökcerkát, makeup plaza- ról rendeltem két árnyalatot is, de végül a sötétebbik nyert, a világosabb árnyalat itt a kremmania- n új gazdit keres! :)
No de a termékről.. Olvasgattam róla egy keveset mielőtt megrendeltem és azt a hasznos infót kaptam, hogy viasztartalma miatt nagyon precízen lehet vele vonalazni. És ez így igaz! Mindemellett nagyon pigmentàlt, pofon egyszerű vele dolgozni, nem kell nyomni, hogy fogjon. Pikkpakk megrajzolom vele a szemöldökömet, majd a hiányzó részeket kitöltöm porral. Tartós, fent marad egész nap, nem kenődik, a hatás pedig természetes! Örökre hű maradok hozzá szerintem, mivel a másik szerelmemet, a Lancome ceruzát nem igazán engedhetem meg magamnak! De ez egy remek alternativa!! 😊😊

MakeUp Revolution Ultra Metals Flat Contour Brush F304 - Lapos Kontúrozó Ecset

MakeUp Revolution Ultra Metals Flat Contour Brush F304 - Lapos Kontúrozó Ecset
2016. január 27.

Nos, nos.. Megrendeltem, életem első kontúrecsete, eddig ferde pirosítóecsetekkel kínlódtam.. Sajnos ez sem egy megváltás.. Csak por állagú cuccal próbáltam. Nekem az ecset túl tömött, borzasztóan nehéz eldolgozni a széleket, ha az ember lánya kapkod, bénázik, akkor könnyen pajesz-effekt lehet a kontúrból.. A festéket amúgy szépen felveszi. Sajna nem vagyok elájulva, továbbra is a NARS Ita kabuki marad a vágyálom, eddig nem sikerült alternatívát találnom..

1 smink

1 ÖSSZETEVŐ