vikcsi

Regisztráció dátuma: 2013. november 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre
2016. október 18.

Egész jól működik rajtam ez a kis krém, az egyelőre mindenképpen ígéretes, hogy nem okozott pattanásokat/mitesszereket eddig még, pedig reggel és este is használom. Kicsit erősebb hidratálásra lenne szüksége a bőrömnek azt hiszem, de egyelőre most amíg nem lesz olyan nagyon hideg, addig kísérletezek még vele.

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2016. október 18.

Szintén Glamour napokon szereztem be a sok jó vélemény miatt, amit itt írtatok róla. Egy kicsit sötét a 300-as árnyalat, de nem annyira feltűnően. Viszont oxidálódik is egy kicsit, így legközelebb mindenképpen egy világosabb árnyalatot fogok beszerezni. A fedése nekem tökéletes, a hétköznapokra nem is kell ennél több. Ha nem használok alá hidratálót, akkor 6-8 órát bír nagyjából átfényesedés nélkül (természetesen púderrel), viszont hidratálóval alatta ez jóval lecsökken. Valószínűleg meg kell találnom azt a hidratálót, ami működik vele, de egyelőre úgy tűnik, hogy beválik ez az alapozó az átfényesedés ellenére is. Nagyon könnyű viselni, egyaltalan nem érzem, hogy rajtam van, és a kontúr/bronzosító/highlighter is gyönyörűen mutat rajta. Most egyelőre 5*, később jön majd az update.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. október 18.

IMÁDOM. Glamour napokon szereztem be az itteni sok jó vélemény hatására, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Az első 2 alkalommal picit több festéket vett fel a kelleténél, de ez minden más spirállal is így van, le kell törölni a felesleget és kész. Gyönyörű pillákat csinál és egész nap tart, nem pereg le, nem maszatolódik, este is pont ugyanolyan, mint amikor reggel felmentem. Egyértelműen 5*