Best of Beauty 2019

Vikcsu98

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2019. február 25.

Pozitív csalódás volt ez a szérum. Az állaga nagyon tetszik. Géles, nem túl folyós, nem is túl sűrű, tökéletes. Nagyon szépen lenyugtatja a bőrömet, eltünteti a pirosságot, és amin nagyon meglepődtem, hogy nagyon kellemesen hidratálja a kombinált bőrömet. Ez egy szuper a rutinomba könnyen beilleszthető szérum.

Lovely Mousse Matte Ajakrúzs

Lovely Mousse Matte Ajakrúzs
2019. január 5.

A 02-es árnyalat van meg. A színe miatt esett rá a választásom, mivel mostanában nagyon tetszenek a sötétebb árnyalatú barnás rúzsok. Előszőr egy folyékony rúzst szerettem volna, de végül ezt vettem. Nagyon meglepődtem milyen jó ez a formula, mintha kicsit rászáradna a számra, ezért meglepően tartós. Nem szárít, inkább puhább lesz tőle az ajkam, nagyon szépen kopik és könnyű újra kenni.

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2018. szeptember 9.

Már lassan egy üveggel elhasználtam belőle és meg kell mondjam ez a termék valami szuper! Anyukám használta, de neki nem igazán vált be, mert a nagyon száraz hajának kevés volt a hidratálása. Viszont az én hamar zsírosodó hajamra tökéletes. Pihe-puha hajat varázsol és ami nagyon tetszik benne, hogy nagyon könnyen ki tudom fésülni a hajam, ha ezt használom előtte. Biztosan újra fogom venni.