Viki-

Regisztráció dátuma: 2012. október 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. október 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Garnier Pure Active 2 In 1 Tinted Spot Roll-On

Garnier Pure Active 2 In 1 Tinted Spot Roll-On
2017. november 7.

Még akkor kaptam anyukámtól, amikor az első pattanásaim jelentek meg. Semmit nem segített rajtuk, van valami sárgás árnyalata, ami miatt nagyon elüt a bőrőmtől és gyorsan is kopik. Tegnap dobtam ki, ha 6 év alatt nem fogyott el, már nem is fog. Nem használhatatlan termék, de vannak jobbak is az árkategóriában.

Ebelin Professzionális Alapozó és Korrektorecset

Ebelin Professzionális Alapozó és Korrektorecset
2016. október 8.

Sokáig szemeztem vele, mert az eddig próbált alapozó ecsetek nem jöttek be. Hiába próbáltam több márka több modeljét is, reggel mindig inkább kézzel kentem fel az alapozót.
Aztán egy szép napon mégis a kosaramba landolt. Kellett egy kis idő, amíg összebarátkoztunk, mennyi anyagot vesz fel, hogyan oszlasam el. Utána viszont mindig olyan lett az eredmény, ahogy elképzeltem.
Majd most nem tudom mi történt, 1 szál kihullott belőle, gondoltam ez normális, belefér, márkásabb ecsetek többet szoktak elhagyni. Aztán rá 2 hétre, egyszere 5-6 szálat hulajtott el mozdulatonként. Végig simítottam, hogy mégis mi a franc van és szét hullott az egész. Peddig tényleg nagyon bevállt és szerettem vele dolgoznj.

Garnier Color Naturals E0 Kiszőkítő Krém

Garnier Color Naturals E0 Kiszőkítő Krém
2016. július 23.

Első használatnál majdnem elsírtam magam a végeredmény láttán. Az egész hajam csibesárga illetve narancssárga foltokkal volt tele, azt se tudtam mit csináljak, mert így még a dm-be se mehetek le egy festékért. Szerencsére volt otthon egy tartalék barnám, csak pont, hogy festett barna hajamat untam már( vagy is a vörös csillogást )
Hagytam egy hónap pihit szegény hajamnak, majd neki futottam újra a procedúrának,az előírtnál kicsit tovább hagytam fent, ekkor már egyenletes citromsárga színt kaptam.
Második alkalomra már felkészültem és volt otthon szőke festékem, az meg már a másik termék hibája, hogy semmit se színezet a hajamon, úgy hogy ki kellett bírnom pár napot azzal a színnel.
Nem csodaszer, de egyetlen termék a piacon, ezért örültem meg neki nagyon. Kap egy gyenge 4est, mert jó napom van, meg mert hosszú idő után végre közelít a hajam álmaim szőkéjéhez, és vele indultam el ezen az úton .

1 ÖSSZETEVŐ