Viki000

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. június 10.

Nekem teljesen jól bevált. Évekig a Bioderma Sensibio-t használtam, amivel elégedett voltam, de az árát kicsit sokalltam. Gondoltam adok ennek egy esélyt és milyen jól tettem...
Nem csípi, irritálja a bőrömet, a szememet és megfelelő technikával szépen lehozza a sminket. Én sose hagyok ilyen "vizeket" a bőrömön (mindig megmosom utána az arcomat egy gyengéd habzó lemosóval), úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, hogy okoz-e pattanásokat.
Amit elvárok egy ilyen tisztítótól azt teljesíti (és sokkal olcsóbban, mint a Bioderma), úgyhogy újra fogom venni.

Serical Keratin Hajpakolás

Serical Keratin Hajpakolás
2014. június 6.

Számomra ez a termék kritikán aluli, az összes többi Serical és Kallos termékkel együtt....Eddig bármit próbáltam, tönkrevágták a hajamat.
Szárít, egyáltalán nem ápol, nem előzi meg a töredezést, szóval nekem ez egy nagy 0, pedig hozzáteszem nem lenne olyan nagy munka karbantartani a hajamat, ugyanis nem festem, nem vasalom, annyi, hogy nagyon hosszú hajam van.
Biztosan nem fogom újravenni.

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2014. június 6.

Annyira nem vagyok nagy rajongója az arca fújható termálvizeknek, kicsit irreálisnak tartom az árukat, ahhoz képest, hogy csak víz és nem tartom nélkülözhetetlennek a használatukat. DE ha már termálvíz, akkor nálam csakis az Uriage jöhet szóba.
Próbáltam már Avene, Vichy, La roche posay vizeket, de mindegyik közül ez a legjobb.
Az izotóniás pontosan nem tudom mit takar, de tény és való, hogy akkor sem szárítja a bőrömet, ha nem itatom fel a vizet. Egész jól nyugtatja és felfrissíti a bőrt. Nyáron különösen kellemes a használata.
Aki szereti ilyesmit használni, annak szerintem nagy kedvence lenne ez a termék.

3 ÖSSZETEVŐ

Porphyra Yezoensis Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Rosa Roxburghii Fruit Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Angelica Acutiloba (Japanese Angelica) Root Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott