vikii088

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. augusztus 23.

Az én bőröm szerencsére nem volt extrán problémás, én kifejezetten a tág pórusok és mitesszerek kezelésére vettem meg. Nem csalódtam. Általában reggelente szoktam használni, a TO hidratálóval nagyon szépen működnek együtt smink alatt is. Tényleg kevesebb mitesszerem van mióta használom és a pórusaim is szebbek lettek, annak ellenére, hogy azt hittem menthetetlen a helyzet.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. augusztus 23.

Nagyon sok féle hidratálót kipróbáltam már, mégis ez az első, ami tényleg bevált. A szemem környéke nekem nagyon érzékeny terület, eddig szinte az összes hidratáló csípte és irritálta ezt a részt (a natúrkozmetikumok is), ez viszont hibátlanul működik. Nem hagy zsíros érzetet a bőrön, hamar beszívódik, smink alá is tökéletes. Reggel és este is használom, de biztos vagyok benne, hogy még nagyon sokáig elég lesz. Ár-érték arányban nagyon megérős.

Neutrogena Skin Detox 2in1 Clarifying Clay Wash Mask

Neutrogena Skin Detox 2in1 Clarifying Clay Wash Mask
2021. augusztus 23.

Már több, mint fél éve használom szinte napi szinten arclemosóként, de még mindig több, mint a fele megvan. Elektromos arctisztítóval szoktam használni, nekem szépen tisztítja a bőröm és kellemes mentolos érzést nyújt lemosást után. Járna az 5 csillag, ha nem lenne benne parfüm.