vikikiwi

Regisztráció dátuma: 2020. október 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. október 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cetaphil Dermacontrol Habzó Arclemosó

Cetaphil Dermacontrol Habzó Arclemosó
2021. április 26.

Nagyon kellemes a használata, habos formában nyomódik ki, és nagyon jó az illata. Enyhén szárít. A fénylő, mitteszeres, pattanásokra hajlamos bőröm eddig nagyon szereti.

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2021. április 3.

még tesztelgetem, de eddig jól működik. este használom vagy úgy, hogy felkenem a hidratáló alá a problémásabb területekre és teljesen rajtahagyom így egész éjszakára, vagy spot treatmentként az esti rutint megelőzően, akkor nem masszírozom bele csak rajtahagyok egy pöttyöt.
a hosszú távú hatásairól nem tudok még beszámolni, de a gyulladt pattanásokat kinyomhatóvá teszi, a sebekre és hegekre is jó.
a zsírosabb területeken szoktam használni, egyelőre negatív mellékhatását nem tapasztaltam, enyhe hámlás és pirosság, de az normális

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2021. április 2.

update: minden reggel használom hónapok óta, már egészen elkezdett zavarni ez a fénylő réteg, amit hagy maga után... :( nem dobom ki, de újra nem venném

Kellemes, könnyed állag, hamar beszívja a bőr. Ad egy ragyogó, fényesebb bőrfelületet, de nem zavaró. Viszont ahol alapból zsírosabb a bőröm, azt enyhén felerősíti. Csillagot nem vonok le, mert ez le volt írva, mikor rendeltem. Aki mattító fényvédőt szeretne, ne ezt rendelje, viszont összességében szerintem szuper termék, ráadásul remek az ára is (skinsmart.hu)