vikitaliana

Regisztráció dátuma: 2016. június 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 8.
Bőrtípus: Normál

Dr. Hauschka Neem Körömápoló Stift
2017. augusztus 10.
(!)

Kreámménián nyertem tesztelésre.
Mivel sokat járok műtőbe, rengeteg szappant és alkoholos kézfertőtlenítőt lát a kezem és a körmeim. A körmömet nem is, de a köröm körüli bőrt ez igencsak megviseli és ennek hatására kis feltépődések szoktak jelentkezni. Ezek eltüntetésére nekem bevált ez a kis stift, jól ápolja a körömágyat. Hasonló problámával küzdőknek tudom ajánlani.

Dior Addict Gloss Szájfény

Dior Addict Gloss Szájfény
2017. május 19.

A 122-es MOUSSELINE árnyalat van meg, ami egy szinte átlátszó, apró sárgás-arany csillámokat tartalmazó darab. Szerettem volna valami új árnyalatot kipróbálni, hiszen eddig mindig rózsaszínes árnyalatokat hortam. Gyönyörű, luxus-érzetű csillámok vannak benne, amik természetes fényben csak úgy ragyognak. Nagyon jó állagú termék, nem kopik gyorsan, lekopás után is órákig tartó hidratált érzést hagy maga után (ami nekem pont fordítva szokott lenni, tehát ha lekopik egy rúzs vagy szájápoló vagy szájfény, akkor szárazság-érzetet hagy maga után). Nem ragacsos, nem nehéz. Vonakodtam, hogy megvegyem-e, mert nem tetszett az applikátora, de a használat során bebizonyosodott, hogy jól megállja a helyét, praktikus. IMÁDOM!!

MAC Burgundy Times Nine

MAC Burgundy Times Nine
2017. április 17.

Abszolút kedvenc két kis palettám a Burgundy és az Amber. Megvan a Navy és a Purple is, de azok nem az én szemszínemhez illők sajnos. Az állaga, szín összetétele, satírozhatósága a legeslegjobb, minden egyéb palettámhoz mérve (Neked 2, Too faced csokipaletta, tarte energy clay noir, zoeva paletták). Csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni, ha egyetlen palettát választhatnék, amit egy lakatlan szigetre elviszek magammal, az biztosan a Burgundy lenne.