vikkike

Regisztráció dátuma: 2020. június 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. június 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

The Solution Kollagénes Bőrfeltöltő Hatású, Tápláló Testápoló

The Solution Kollagénes Bőrfeltöltő Hatású, Tápláló Testápoló
2022. szeptember 4.
(!)

Nagy várakozással kezdtem el használni ezt a terméket, mert a sorozatnak pont ez a darabja volt az, amivel már szemeztem a drogériában is, ezért nagyon örültem, hogy kaptam egyet tesztelésre. Elsőre azonban csalódást okozott, az állagán és az illatán is eléggé meglepődtem: nagyon folyékony, inkább lotion állagú, így a csomagolás kifejezetten nem praktikus (felbontás után egy nyomásnyi a tubus kupakjában is landolt egyből sajnos), az illata pedig egy lejárat közeli kókuszos naptejre emlékeztetett leginkább (ami szerencsére hamar elillan). Elsőre a comb-derék részen használtam úgy egy hétig, itt semmi érdemi hatást nem tapasztaltam.
Ezután a nyak-dekoltázs részen kapott még egy esélyt, ahol nekem tökéletesen bevált: a lotion állagnak köszönhetően gyorsan beszívódik (ezzel győzött meg leginkább), az illata is viszonylag hamar elillan, és nagyon szépen hidratál, sima bőrt eredményezett. Erre a területre nagyon jó kis termék! Ez alapján simán újra is venném, de az ár ismeretében az ár-érték arányt tekintve inkább a túlárazott kategóriába sorolnám, így ezt még átgondolom majd a teljes tubus elhasználását követően. A felemás tapasztalat miatt ezért elsőre 3 csillagot adok.

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum
2022. augusztus 18.

A benne található hidratáló miatt esett erre az alapozóra a választásom és nem is csalódtam benne. Szépen fedő, jól illeszkedő alapozó, ami nem szárítja egyáltalán a bőrt és egyáltalán nem érződik a börön viselés közben. Revox fényvédőjével használom, amivel tökéletesen működik. A legvilágosabb árnyalatot használom, felvitelt követően sem színeződik el, nem lesz sárgás árnyalata, ami nekem külön öröm volt, mert nagyon nehéz hideg bőrtónushoz illeszkedő árnyalatot találni!

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5+
2022. augusztus 18.

Szuper hidratáló és gyönyörűen nyugtatja az irritált bőrfelületet is. Újravevős termék lett belőle.