vikkike

Regisztráció dátuma: 2020. június 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. június 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2020. szeptember 16.

Már kb. 2 hét után láthatóan halványította a száraz, kipirosodott részeket (amiért valójában megvettem), másfél hónapnyi használat után pedig határozottan szebb a bőröm: hidratált, puha, egységes színű. Eleinte reggel és este is használtam, most már csak reggelente a hidratáló előtt. Az én száraz bőröm azonnal beissza, nem hagyott ragacsos érzetet és nem morzsálódik a hidratálókrém felvitele után sem. Minden bizonnyal újra vevős lesz.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2020. július 28.

Száraz, vízhiányos bőrre igazi csodaszer! Már az első használat után láthatóan teltebb és sokkal puhább volt a bőröm, és így egy hónapnyi használat után érezhető a különbség igazán. A száj körüli kisebb mimikai ráncokat szépen halványította, feltöltötte. Először felkenve valóban kicsit ragacsos, de az én száraz bőröm pillanatok alatt beitta, nem maradt utána semmi, csak sima, puha érzet. Az adagolása kicsit macerás a kissé zselés állag miatt, ahogy nyúlnak a cseppek, de ettől eltekintve semmi negatívumot nem tudok rá mondani. Biztosan újra veszem és nyugodt szívvel ajánlom hasonló bőrszerkezetre :)

Balea Beauty Effect Tuchmaske

Balea Beauty Effect Tuchmaske
2020. július 28.

Nagyon jól hidratáló maszk, a bőröm a használatot követően valóban nagyon puha és hidratált lesz. Nem hagy ragacsos érzetet maga után, tökéletesen beivódik a maradék szérum a maszk eltávolítását követően. Az "illata" számomra kicsit zavaró volt. Ár-érék arányban szuper termék! Újra vevős bármikor.