vikofrivia

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 35 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 29 vétel
Megnézem

Balea Arcápoló Olaj Kendermagolajjal, Biszabolollal és E-vitaminnal Érzékeny Bőrre

2022. szeptember 18.

Arcra vettem gua shához, de mivel oda nagyon kevés kell elkezdtem a fejbőrömön és a hajamon is alkalmazni, hiszen renegteg ápoló olaj van benne, így őszre-télre elkél a plusz. Kellemes kis olajkeverék. :)

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2022. szeptember 4.

Anno a régi verzió előhozta az ekcémámat, de gondoltam csak azért, mert akkor nem használtam mellé semmit mást kb. Viszont sajnos másnap reggelre ez is nagyon szétszedi az arcom, úgy nézek ki mint egy paradicsom. Fejbőrre fogom elhasználni, talán ott nem okoz majd gondot, de több TO szalicilsavat nem fogok venni az tuti. Más szalicilsavval nem volt soha gondom, és tudom hogy ezzel sincs gond, csak én nem vagyok vele kompatibilis, szóval nem szavazom le. Viszont aki ekcémára hajlamos az csak óvatosan! 😊

Balea Deo Kristály

Balea Deo Kristály
2022. május 21.

Én egészen eddig nem tudtam, hogy a deodorant és az anti-transpirant nem ugyanazt hivatott csinálni, míg az első a szagokat fedi el, addig az utóbbi az izzadást mérsékli csak. 🥴
Szóval eddig csak deodorant volt a birtokomban, beszereztem ezt is, hogy ne izzadjak mint a ló, eddig jól bevált a kettő kombinációja nagyon 🐴

1 ÖSSZETEVŐ