vikofrivia

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Trend It Up Galactic Glow Eyeshadow Palette

Trend It Up Galactic Glow Eyeshadow Palette
2020. augusztus 13.

Mostanában olyan kevés alkalommal voltam drogériákban, hogy akaratlanul is jött velem haza ez a kis paletta a képen látható árnyalatban. Elsősorban a zöld szín miatt akadt meg rajta a szemem, régóta szeretnék hasonlót (de nyilván a paletta amit kinézetem és van benne ilyen szín, sehogy sem elérhető Európában).
A dm-ben is csak lestem milyen szépek a teszterek és a swatchok is, csodás földszínek, a sötét szaténos fényű, a világosban pedig irizáló rózsaszín kis csillámok vannak, a zöld pedig tényleg eszméletlen szép árnyalatú, jól illik a barna szememhez.
Nyilván nem kell tőle hatást dobni azért, és magában neutrális színek nélkül én nem is tudnám használni, de az eddigi TIU-os paletták és szemhéjpúder swatchok alapján szerintem ez elég jól sikerült, nem véletlenül ez az eddigi egyetlen kis palettám tőlük.
Ha úgy adódik, lehet, hogy beszerzem a másik két kombinációt is.

Essence Bronzed This Way Bronzosító

Essence Bronzed This Way Bronzosító
2020. augusztus 13.

Update: nekem sajnos kinti fényben elég erős, úgyhogy a leheletnyinel is kevesebbet kell használnom.

Hú, én nagyon szeretem ez a bronzert!
Először kószáltam a karantén után a drogériákaban, mikor konstatáltam hogy minden le van fosztva, ami nekem kellene, így vigaszdíjként jött velem ő.
Elég pigmentált, úgyhogy vigyázni kell vele, mert a light verziója is tud erős lenni, viszont jól eltalálva a mennyiséget tényleg csodálatosan mutat, és még a nap végén is visszaköszön az arcomról.
Kicsit nehézkes eldolgozni, de számomra ez nem von le a szépségéből. 🌞

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2020. július 24.

UPDATE: Mióta alá kenek egy réteg könnyű gélt (Benton aloe real cool shooting gel), azóta nem szárít, pedig napi egyszer használom most reggelente. Ha letisztul az arcom, marad a heti 2-3 alkalom.
Megint nagyon megkedveltem, szépen dolgozik.

Vegyesek az érzéseim ezzel a krémmel kapcsolatban. Az tény, hogy dolgozik, de sajnos én hosszútávon érdeményt nem érek el vele, de lassan kezdek beletördődni, hogy ez így is marad. Nagy odafigyelést igényel a használata, szó szerint képes megégetni a bőrt, ha sokat van kenve egy helyen. Most fogyott el, nem igazán akartam újravenni, de az arcom mást gondol sajnos.. 😅

1 ÖSSZETEVŐ