vikofrivia

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Maybelline SuperStay Active Wear Alapozó

Maybelline SuperStay Active Wear Alapozó
2021. szeptember 10.

Update: Sikerült használnom foltok és száraz részek nélkül, csak előtte egy kiló aloe vera gél kellett a fejemre hozzá. Sűrűbb krémekkel is próbálkoztam előtte, de úgy nekem nem vált be, kizárólag ilyen géles állaggal. Még pont nem szívta be a bőröm a gélt és úgy kezdtem eldolgozni szivaccsal, teljesen szépen terült az arcomon. Azt nem tudom mikor fog elfogyni, mert maximum alkalmakra tennék fel ennyire erős fedést, de lehet hogy inkább oda se. Az otthoni fotókhoz szánt sminkjeimhez elhasználgatom majd.

Még nem tudom, hogy utáljam-e magam, amiért nem hallgattam külföldi véleményekre miszerint borzasztó ez az alapozó és ennek ellenére is megvettem, mert kíváncsi voltam. Ez életem eddig legnagyobb fedésű alapozója, akinek ez nem full coverage, annak nem tudom mi lehet az. Az állaga nagyon sűrű, szinte habra emlékeztet, és eldolgozni valami rémálom, gyorsan szárad és ha nem dolgozod el elég hamar 100%, hogy foltos lesz. Nagyon nem ajánlom olyanoknak akik kezdők a sminkelésben, mert egy életre elmegy a kedvük az alapozó próbálgatástól. Maximum tökéletes bőrön tudom elképzelni, hogy szépen mutat. Jaj, arról meg ne is beszéljünk mennyire oxidálódik rajtam.. Még próbálkozok vele, nagyon remélem, hogy valahogy működésre tudom bírni, eddig csak szivaccsal próbáltam. 2 csillag a szép összetevőkre, és arra hogy a fedése szuper, ha sikerül eldolgozni.

Holika Holika Watermelon 96% Gél Görögdinnyével

Holika Holika Watermelon 96% Gél Görögdinnyével
2021. szeptember 10.

Nagyon szerettem, jól hűsít nyáron, de kb ennyi. Nem hidratál különösebben és ami a legzavaróbb számomra, hogy iszonyú gyorsan fogy, szerintem kevesebb mint egy hónap alatt kivégeztem, pedig nem kenegettem agyon magam. Lehet nagy a fejem, nem tudom, de így ennyi pénzért nekem nem éri meg. Kár érte.

Rimmel Wonder'extension Szempillaspirál

Rimmel Wonder'extension Szempillaspirál
2021. szeptember 4.

Nagyon érdekes állaga van, nyúlósnak nevezném leginkább. A keféjén a vége tetszik legjobban, arra is raktak kis sörtéket, így könnyen el tudom választani a szemem sarkában összegabaolyodó szálakat. Viszonylag hosszúnak nevezném a pilláimat, de ezzel aztán tényleg hatalmasak lesznek. Eddig nagyon tetszik, ha napközben is jól teljesít megvan az új kedvenc spirálom.

1 ÖSSZETEVŐ