Viks

Regisztráció dátuma: 2015. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2018. március 13.

Kellemes, könnyed állagú gél, hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt. Reggelre sem érzem, hogy zsíros lenne az arcom. Együtt használom a mattító fluiddal és a bőrmegújító szérummal, és valóban hatásosnak tűnnek, azt leszámítva, hogy a hideg téli napokon kicsit szárította a bőrömet (de ezt a problémát egy sima hidratálókrém megoldotta)

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Sminklemosó Tej

Garnier Essentials Sensitive  Nyugtató Sminklemosó Tej
2017. február 28.

Nekem nincs különösebb problémám vele, bár én csak a szemsminkem eltávolítására használom. Csípi a szememet, ha belemegy, de elég könnyen leszed mindent, és nekem sokáig elég.
A zöld változatát jobban szeretem, azt az arcomon is mertem használni minden gond nélkül, ez viszont ragacsos érzetet hagy, és lehet, hogy egy-két pattanást is ennek köszönhetek, így az arcomon mást használok.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2017. január 8.

Eleinte imádtam ezt a terméket. Tartós volt, könnyű volt vele dolgozni, szép fekete színe volt, és kuponnal az ára sem vészes.
Egyszóval kezdetben minden szép és jó volt, viszont nem készítek minden nap tusvonalat, így nem fogyott túl hamar. Ennek még örültem is, legalább tovább kitart...
Éééés itt jön a csavar, 3 hónap alatt besűrűsödött és megszáradt a tégelyben, alig tudom kiimádkozni onnan...A színe is fakóbb lett, jóval több réteget kell felvinnem a szememre, viszont emiatt kevésbé tartós, és maszatolódik. Nagyon sajnálom, és csalódott vagyok miatta, mert tényleg szerettem...Még ha félévet itt állt volna, vagy nem jól zárom le, esetleg rosszul tárolom, akkor még érthető lenne a minőségromlás, de minthogy semmi ilyen nem történt, azt hiszem, másik tégelyes tus után nézek :(