vikt0ria

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Catrice Absolute Matt Szemhéjpúderpaletta

Catrice Absolute Matt Szemhéjpúderpaletta
2018. február 17.

Töröltem az eddigi véleményeimet ezzel a termékkel kapcsolatban, mert már nem tükrözik a valóságot. Ez volt életem első sminkpalettája, ezzel tanulgattam mindent. :) S bár porzik, es nem annyira pigmentált, valamint nem is maradt mindig a helyén (bár hozzáteszem nem is primeoltam es fixáltam:D), én megadom rá az 5 csillagot, mert jó szívvel gondolok vissza mindig rá. A legsötétebb színt nagyon sokáig használtam a szemöldökömre, egészen fél évvel ezelőttig amíg meg nem vettem az ABH pomádéját (erős váltás:D). Néha még most is használok belőle egy két színt satírozáshoz. Úgyhogy igen, a mai minőségekhez képest nem annyira jó paletta, de nagyon sok mindenre használtam és szerettem, és sosem volt olyan borzalmas a végeredmény hogy megutáljam. :)

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes

—2018.02.17.
Valamiért mindig elfeledkezem erről a palettáról, pedig nagyon szeretem a színeit és a formuláját. Nagyon szép hétköznapi sminket lehet vele készíteni ám ugyanakkor erősebb smink készítésére is szuperül alkalmas.

—Ár-érték arányban tökéletes. Ezért az árért még ez a kis porzás sem tud zavarni.. :) Nekem a Roses van meg, tökéletesen kihasználható mindegyik szín, a legvilágosabb fehéret még highlighterezeshez is tudom használni, szépen mutat a bőrön. Szeretnék minél több palettát a szériából kipróbálni, a következő szerintem a Vintage lesz, ha sikerül vadásznom.

Sleek Színkorrektor Paletta

Sleek Színkorrektor Paletta

—2018.02.17.
Nagyon sok reményt fűztem hozzá, de nem pontozom le mert nem a termék hibája. Sajnos rá kellett jönnöm hogy a bőrömön nem mutatnak jól csak a folyékony és púder állagú termékek, a krémek nagyon láthatóva teszik a pórusaimat és kiemelik a bőröm száraz részeit ha utána púder is kerül rá. Most púdert váltottam, kipróbálom azzal is, nagyon remélem hogy bejön, addig is 5* mert a dolgát jól végzi.