viktoriaczire

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Ciracle Anti-Redness K Lotion

Ciracle Anti-Redness K Lotion
2017. december 13.

A vörösséget valóban csökkentette mikor használtam, sajnos viszont abba kellett hagynom mivel pattanásokat okozott. Nagyon érzékeny bőröm van és úgy gondolom a levendula olaj jelentett problémát. Akinek viszont nincs ilyen érzékeny bőre, ajánlom hogy próbálja ki.

Hada Labo Rohto Gokujyn Hyaluronic Acid Lotion

Hada Labo Rohto Gokujyn Hyaluronic Acid Lotion
2017. április 24.

Nem éreztem teljesnek a bőrápolási rutinom, és hiányzott egy kis extra hidratálás, ezért is vettem meg. Egy hónapja használom kb, és nagyon szeretem, arcomra, nyakamra és dekoltázsomra használom. Az eredmény puha, hidratált bőr. Kellemes visszafogott illata van.
Ami viszont negatívum: parabénekkel nem vagyok túl jó viszonyban az érzékeny bőröm miatt és szerintem ez okozza azt a pár pattanást ami mostanában néha előjön. De még ennek ellenére is használom mert nagyon jó kis hidratáló tonik, szépen lehet rétegezni is.

Klairs Midnight Blue Calming Cream

Klairs Midnight Blue Calming Cream
2017. április 24.

C vitaminos szérum mellé kaptam belőle mintát. Örültem is neki, mert épp volt egy csúnya pattanásom. Mikor reggel felkeltem eléggé elcsodálkoztam, mivel levitte elég szépen a pattanást már az első használat után. A pirosság ugyan megmaradt, de kevésbé volt gyulladt és puffadt. Azóta ha volt valamiféle kis pattanásom vagy ha a szokásosnál érzékenyebb volt valahol a bőröm használtam és tapasztaltam javulást.
Egyedül az ára miatt estem gondolkozóba (sok lépéses rutinom van és már így is eleget költök), de valószínűleg meg fogom venni, mivel gazdaságos a használata. Nagyon kevés elég belőle, így a minta is tartott nekem egy hónapig kb. (nincs sok pattanásom)

1 ÖSSZETEVŐ